Amylon
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-18

pojemność

cena za kilogram

39,35 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006667623

8594006667623

prix: 7,87 zł

7.87 PLN 2028-11-18 NewCondition

skrobia kukurydziana* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1498 kJ / 353 kcal
Tłuszcz: < 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 87,2 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 0,3 g
Sól: 0 g


Bio Planet produit de la farine de Bio Planet produit de la farine de
maïs de l'agriculture écologique 400 g
13,93zł/kg

prix: 5,57 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-01-15
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Radix Radix-Bis de fécule de Radix Radix-Bis de fécule de
maïs 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-31
Melvit Melvit Mąka kukurydziana Melvit Melvit Mąka kukurydziana
1 kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-21
Probio mąka kukurydziana Probio mąka kukurydziana
450 g
14,84zł/kg

prix: 6,68 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-27
Gdańskie Młyny farine à gâteau Gdańskie Młyny farine à gâteau
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine de luxe Gdańskie Młyny farine de luxe
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine Gdansk Gdańskie Młyny farine Gdansk
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-02-28
Amylon Sucre vanillé bio Amylon Sucre vanillé bio
20 g
210,50zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-12-11
Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO
BIO
Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-07-23
Amylon Amylon Kisiel cytrynowy Amylon Amylon Kisiel cytrynowy
30 g
87,33zł/kg

prix: 2,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-12-08
Amylon Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Amylon Kisiel truskawkowy
30 g
79,67zł/kg

prix: 2,39 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-05-25
Amylon Amylon Kisiel instant Amylon Amylon Kisiel instant
o smaku 30 g
80,67zł/kg

prix: 2,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-16
Amylon Amylon Bio Pudding à la Amylon Amylon Bio Pudding à la
vanille 40 g
108,75zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten Pouding Amylon Amylon BIO gluten Pouding
au chocolat gratuit 40 g
99,75zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-20
Amylon Amylon Baking poudre de Amylon Amylon Baking poudre de
gluten de BIO libre 12 g
151,67zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2028-02-06
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5