Big Nature
51
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

48,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623704

5903351623704

prix: 4,85 zł

produit temporairement indisponible
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
4.85 PLN NewCondition

Bazylia suszona mielona.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Big Nature Big Nature Kozieradka Big Nature Big Nature Kozieradka
    mielona 100 g
    43,80zł/kg

    prix: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-31
    Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
    revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-03-30
    Cykoria Cykoria Bazylia Cykoria Cykoria Bazylia
    10 g
    185,00zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2028-03-30
    Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
    20 g
    105,00zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
    Cayenne 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-28
    Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
    8 g
    248,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
    40 g
    55,50zł/kg

    prix: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-01-30
    Big Nature Big Nature Erytrytol Big Nature Big Nature Erytrytol
    1 kg

    prix: 25,34 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2029-02-06
    Big Nature Big Nature Mieszanka Big Nature Big Nature Mieszanka
    studencka 200 g
    43,20zł/kg

    prix: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature Sól Big Nature Big Nature Sól
    himalajska różowa 1.1 kg
    8,17zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2030-05-31
    Big Nature Big Nature Żurawina Big Nature Big Nature Żurawina
    suszona cięta 150 g
    57,20zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-03-17
    Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
    konopny 250 ml
    103,96zł/l

    prix: 25,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
    z awokado 250 ml
    130,20zł/l

    prix: 32,55 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-31
    Big Nature Big Nature Bio Syrop Big Nature Big Nature Bio Syrop
    z agawy 340 g
    41,15zł/kg

    prix: 13,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-03
    Big Nature Big Nature Olej Big Nature Big Nature Olej
    ze słodkich 250 ml
    82,08zł/l

    prix: 20,52 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5