Alb Gold
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-23

pojemność

cena za kilogram

26,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018722343158

4018722343158

prix: 13,14 zł

13.14 PLN 2028-04-23 NewCondition

mąka z PSZENICY ORKISZ typ 630* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1527 kJ / 360 kcal
Tłuszcz: 1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g
Węglowodany: 74 g
w tym cukry: 3,1 g
Błonnik: 3,3 g
Białko: 11 g
Sól: < 0,01 g


Melissa primo nouilles entrain de Melissa primo nouilles entrain de
lasagne 500 g
15,52zł/kg

prix: 7,76 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-01-22
Melissa Spaghetti primo gusto n ° Melissa Spaghetti primo gusto n °
6 500 g
10,80zł/kg

prix: 5,40 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2029-04-03
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Alce Nero Bio épeautre spaghetti Alce Nero Bio épeautre spaghetti
500 g
31,98zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-12-16
Alb Gold Alb Or Pasta pour les Alb Gold Alb Or Pasta pour les
enfants "Dinosaures" Semoule BIO 300 g
26,20zł/kg

prix: 7,86 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-11
Alb Gold Alb Or Pasta for Kids Alb Gold Alb Or Pasta for Kids
"Ferme" Semoule BIO 300 g
26,63zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-27
Alb Gold Alb Or Pasta pour les Alb Gold Alb Or Pasta pour les
enfants "safari" Semoule BIO 300 g
27,57zł/kg

prix: 8,27 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-03-31
Alb Gold Alb Gold makaron Alb Gold Alb Gold makaron
świderki gryczany 250 g
49,44zł/kg

prix: 12,36 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-11-29
Alb Gold Alb Gold Makaron Penne Alb Gold Alb Gold Makaron Penne
250 g
44,84zł/kg

prix: 11,21 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-15
Alb Gold Alb Gold makaron Alb Gold Alb Gold makaron
Spaghetti 500 g
33,48zł/kg

prix: 16,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-04-18
Alb Gold Alb Gold Makaron Alb Gold Alb Gold Makaron
kukurydziano 500 g
27,40zł/kg

prix: 13,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-04-14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5