7 jours croissant farci avec du champagne

7Days
527 jours croissant farci avec du champagne
Szukasz czegoś słodkiego na przerwę? 7Days, rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku spumante, to pyszna przekąska dla miłośników słodkich smaków. Jego delikatne i puszyste ciasto francuskie skrywa bogate,aksamitne nadzienie, które wprost rozpływa się w ustach. Dzięki poręcznemu opakowaniu, możesz cieszyć się jego smakiem w dowolnym miejscu: w pracy czy podczas podróży. Doskonale sprawdzi się jako szybka przekąska w ciągu dnia, dostarczając chwilę słodkiej przyjemności. Podziel się nim z bliskimi lub zachowaj całą przyjemność dla siebie! 7Days to puszysty rogalik z aksamitnym nadzieniem - przekąska, którą warto mieć pod ręką, gdy zgłodniejesz 7Days z nadzieniem o smaku spumante to puszysty rogalik z aksamitnym wnętrzem. Delikatne francuskie ciasto kryje aksamitne nadzienie inspirowane spumante. Idealny na drugie śniadanie lub popołudniową przerwę. Dzięki wygodnemu opakowaniu możesz zabrać go do pracy lub na wycieczkę. Długo zachowuje świeżość, dzięki czemu zawsze smakuje tak samo dobrze. Smaczna przekąska pod ręką, gdy zgłodniejesz!
7 jours croissant farci avec du champagne7 jours croissant farci avec du champagne
masa netto

masa netto

65 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-23

pojemność

cena za kilogram

41,69 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5201360521616

5201360521616

prix: 2,71 zł

acheter 20 szt. pour 2.67 zł/szt
2.71 PLN 2026-12-23 NewCondition
mąka PSZENNA, olej palmowy, cukier, odtłuszczone MLEKO w proszku, syrop glukozowo-fruktozowy, olej słonecznikowy, drożdże, gluten PSZENNY, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu), alkohol etylowy, żółtko JAJA w proszku, sól jodowana, aromaty, substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu), wino (0,1%), stabilizator (guma celulozowa), środki do przetwarzania mąki (L-cysteina, kwas askorbinowy), laktoza (z MLEKA)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1899 kJ
455 kcal
Tłuszcz28.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone14.00 g
Węglowodany43.00 g
Cukry ogółem17.00 g
Błonnik1.40 g
Białko5.70 g
Równoważna zawartość soli0.48 g

Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Szukasz czegoś słodkiego na przerwę? 7Days, rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku spumante, to pyszna przekąska dla miłośników słodkich smaków. Jego delikatne i puszyste ciasto francuskie skrywa bogate,aksamitne nadzienie, które wprost rozpływa się w ustach. Dzięki poręcznemu opakowaniu, możesz cieszyć się jego smakiem w dowolnym miejscu: w pracy czy podczas podróży. Doskonale sprawdzi się jako szybka przekąska w ciągu dnia, dostarczając chwilę słodkiej przyjemności. Podziel się nim z bliskimi lub zachowaj całą przyjemność dla siebie! 7Days to puszysty rogalik z aksamitnym nadzieniem - przekąska, którą warto mieć pod ręką, gdy zgłodniejesz 7Days z nadzieniem o smaku spumante to puszysty rogalik z aksamitnym wnętrzem. Delikatne francuskie ciasto kryje aksamitne nadzienie inspirowane spumante. Idealny na drugie śniadanie lub popołudniową przerwę. Dzięki wygodnemu opakowaniu możesz zabrać go do pracy lub na wycieczkę. Długo zachowuje świeżość, dzięki czemu zawsze smakuje tak samo dobrze. Smaczna przekąska pod ręką, gdy zgłodniejesz!
marque:7days
À propos de la marque:Wypieczony w Polsce tradycyjną metodą pozwalającą utrzymywać naturalną świeżość i miękkość.
Nom du produit réglementé par la loi:Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem (23%) o smaku spumante.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adresse de retour:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Suchar Babeczka czekoladowa Suchar Babeczka czekoladowa
    65 g
    89,54zł/kg

    prix: 5,82 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-09
    7Days 7 jours Croissant avec 7Days 7 jours Croissant avec
    remplissage de cacao 60 g
    41,33zł/kg

    prix: 2,48 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-12-17
    Ania Muffins Nature de bio -maman Ania Muffins Nature de bio -maman
    200 g
    83,20zł/kg

    prix: 16,64 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-11-01
    Bio Ania Muffins cacao biologique Bio Ania Muffins cacao biologique
    de bio -maman 200 g
    81,95zł/kg

    prix: 16,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-01
    Fiesta Fiesta Rogal croissant Fiesta Fiesta Rogal croissant
    orzechowy 60 g
    35,33zł/kg

    prix: 2,12 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration
    2027-01-07
    7Days 7Days Croissant rogalik 7Days 7Days Croissant rogalik
    z 98 g
    40,71zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration
    2026-12-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5