7Days
masa netto

masa netto

98 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-15

pojemność

cena za kilogram

40,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202267383

7622202267383

prix: 3,99 zł

acheter 20 szt. pour 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2026-12-15 NewCondition

mąka PSZENNA, olej palmowy, cukier, woda, laktoza (z MLEKA), odtłuszczone MLEKO w proszku, substancje utrzymujące wilgoć (glicerol, sorbitole), dekstroza, syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże, olej słonecznikowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (zawierają SOJĘ), stearoilomleczan sodu, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), gluten PSZENNY, sól jodowana (sól, jodan potasu), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,2%), aromat, skrobia PSZENNA, substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu), regulatory kwasowości (difosforany, kwas fosforowy, wodorotlenek sodu), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany potasu, węglany sodu), słodowana mąka PSZENNA, środki do przetwarzania mąki (L-cysteina, kwas askorbinowy)


Wartości odżywcze
 per 100g   
Wartość energetyczna 1976 kJ      
  473 kcal      
Tłuszcz 28.00 g      
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12.00 g      
Węglowodany 50.00 g      
Cukry ogółem 24.00 g      
Błonnik 1.40 g      
Białko 6.10 g      
Równoważna zawartość soli 0.48 g

7Days 7 jours Croissant avec 7Days 7 jours Croissant avec
remplissage de cacao 60 g
41,33zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-12-17
7Days 7 jours croissant farci avec 7Days 7 jours croissant farci avec
du champagne 65 g
41,69zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2026-12-23
Ania Muffins Nature de bio -maman Ania Muffins Nature de bio -maman
200 g
83,20zł/kg

prix: 16,64 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-01
Bio Ania Muffins cacao biologique Bio Ania Muffins cacao biologique
de bio -maman 200 g
81,95zł/kg

prix: 16,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-01
Suchar Babeczka czekoladowa Suchar Babeczka czekoladowa
65 g
89,54zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-09
Fiesta Fiesta Rogal croissant Fiesta Fiesta Rogal croissant
orzechowy 60 g
35,33zł/kg

prix: 2,12 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2027-01-07
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5