noix de cajou brutes dans le café de chocolat 70 % bio

Cocoa
53noix de cajou brutes dans le café de chocolat 70 % bio
noix de cajou brutes dans le café de chocolat 70 % bionoix de cajou brutes dans le café de chocolat 70 % bio
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

249,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768064308

5902768064308

prix: 17,46 zł

17.46 PLN 2027-04-29 NewCondition

czekolada* 50%  (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, kawa mielona*, wanillia Bourbon*), orzechy nerkowca* 50%. Zawartość masy kakaowej min. 70%.



Cocoa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Cocoa noisettes en première bio Cocoa noisettes en première bio
    au chocolat 70 g
    287,29zł/kg

    prix: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-22
    Cocoa amandes crues bio au Cocoa amandes crues bio au
    chocolat 70 g
    255,57zł/kg

    prix: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-05-04
    Cocoa Noix du Brésil en première Cocoa Noix du Brésil en première
    chocolat 70% bio 70 g
    352,14zł/kg

    prix: 24,65 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-03
    Cocoa Coca Orzechy laskowe Cocoa Coca Orzechy laskowe
    w czekoladzie 70 g
    271,29zł/kg

    prix: 18,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-07-03
    Cocoa Cocoa Migdały w czekoladzie Cocoa Cocoa Migdały w czekoladzie
    70 g
    255,57zł/kg

    prix: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-05-05
    Cocoa Baies incas dans cru bio au Cocoa Baies incas dans cru bio au
    chocolat 70 g
    246,29zł/kg

    prix: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-16
    Cocoa mûre dans le chocolat cru Cocoa mûre dans le chocolat cru
    70 g
    249,57zł/kg

    prix: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-04-27
    Cocoa La baie de goji RAW CHOCOLAT Cocoa La baie de goji RAW CHOCOLAT
    BIO 70 g - CACAO 70 g
    249,57zł/kg

    prix: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-09
    Cocoa bananes en première Cocoa bananes en première
    chocolat 70% bio 70 g
    242,71zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-07-10
    Cocoa figues de cacao dans BIO Cocoa figues de cacao dans BIO
    chocolat cru 70 g
    240,14zł/kg

    prix: 16,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-20
    Cocoa Cocoa Rodzynki w surowej Cocoa Cocoa Rodzynki w surowej
    70 g
    242,71zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-01
    Cocoa Cocoa Daktyle w surowej Cocoa Cocoa Daktyle w surowej
    70 g
    228,43zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-05-22
    Cocoa Cocoa Czekolada Keto Cocoa Cocoa Czekolada Keto
    z olejem MCT 40 g
    390,75zł/kg

    prix: 15,63 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5