Mentos gouttes de menthe

Mentos
Mentos gouttes de mentheMentos gouttes de menthe
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

67,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

87108019

prix: 2,56 zł

2.56 PLN 2029-05-30 NewCondition

cukier, syrop glukozowy, olej kokosowy, skrobia, tłuszcz kakaowy, naturalne aromaty miętowe, maltodekstryna, substancje zagęszczające (guma gellan, guma celulozowa, guma arabska), emulgator (estry sacharozy i kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (wosk carnauba)


Wartości odżywcze (%)na 100 g:
wartość energetyczna 1653 kJ / 390 kcal
tłuszcz 1,9 g
w tym: kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g
węglowodany 93 g
w tym: cukry 69 g
białko 0 g
sól 0,1 g

Mentos
Nom du produit réglementé par la loi:Cukierki do żucia o smaku miętowym.
Type d'emballage:Owijka
Adresse de retour:
Werthers Original bonbons Werthers Original bonbons
date d'expiration
2027-07-30
Halls bonbons à la menthe Halls bonbons à la menthe
eucalyptus

prix: 2,34 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2028-06-17
Halls groseille doux Halls groseille doux
33 g
67,88zł/kg

prix: 2,24 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-11-04
Halls Miel doux et de citron Halls Miel doux et de citron
33 g
67,88zł/kg

prix: 2,24 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2028-02-19
Halls bonbons extra fort Halls bonbons extra fort
33 g
68,79zł/kg

prix: 2,27 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-12-14
Werthers Original bonbons Werthers Original bonbons
date d'expiration 2027-09-30
Wawel château de trivia bonbons Wawel château de trivia bonbons
en chocolat 1 kg

prix: 44,89 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-02-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5