frapper l'auvent chocolat

Bahlsen
48frapper l'auvent chocolat
frapper l'auvent chocolatfrapper l'auvent chocolat
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-16

pojemność

cena za kilogram

25,82 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414203467

5901414203467

prix: 5,68 zł

acheter 24 szt. pour 5.59 zł/szt
5.68 PLN 2027-03-16 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, syrop głukozowo-fruktozowy, serwatka w proszku (MLEKO), substancje spulchniające: węglany amonu i węglany sodu, sól, kwas: kwas cytrynowy; czekolada (0,1 %) [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, produkt serwatkowy (mleko), emulgator: lecytyny; aromat], czekolada (0,1 %) [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, produkt serwatkowy (MLEKO), emulgator: lecytyny; aromat], emulgator: lecytyny, MLEKO w proszku odtłuszczone, aromaty
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna2054 kJ/490 kcal
Tłuszcz23 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15 g
Węglowodany63 g
w tym cukry28 g
Białko6,4 g
Sól0,53 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
HIT
Nom du produit réglementé par la loi:Herbatniki-markizy z kremem o smaku czekoladowym (41 %); 0,2 % czekolady w kremie.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Type d'emballage:Rolka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Adresse de retour:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Krakuski Petit Beurre biscuits Krakuski Petit Beurre biscuits
    Krakuski 220 g 220 g
    20,86zł/kg

    prix: 4,59 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-03-22
    Bahlsen frapper l' arachide auvent Bahlsen frapper l' arachide auvent
    date d'expiration 2027-07-01
    Bahlsen frapper l'auvent avec le Bahlsen frapper l'auvent avec le
    goût de la noix de coco 220 g
    27,23zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-06-19
    Andante Andante Biszkopty Typu Andante Andante Biszkopty Typu
    Ladyfingers 220 g
    35,41zł/kg

    prix: 7,79 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-12-24
    Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
    135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-28
    Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
    135 g
    42,96zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-03-27
    San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
    sucre 168 g
    33,21zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-23
    Bahlsen Bahlsen Krakuski Bahlsen Bahlsen Krakuski
    herbatniki 163 g
    29,94zł/kg

    prix: 4,88 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-03-23
    Bahlsen Krakuski Serduszka Bahlsen Krakuski Serduszka
    Herbatniki 171 g
    49,53zł/kg

    prix: 8,47 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-01-25
    Bahlsen Krakuski Florianki Bahlsen Krakuski Florianki
    Herbatniki 171 g
    43,92zł/kg

    prix: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-04-06
    Bahlsen Krakuski Herbatniki Bahlsen Krakuski Herbatniki
    date d'expiration 2027-04-17
    Bahlsen Krakuski Deserowe Bahlsen Krakuski Deserowe
    Herbatniki 200 g
    26,50zł/kg

    prix: 5,30 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-04-25
    Bahlsen Krakuski Zbożowe Bahlsen Krakuski Zbożowe
    Herbatniki 201 g
    25,52zł/kg

    prix: 5,13 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-16
    Bahlsen Krakuski Herbatniki Bahlsen Krakuski Herbatniki
    o smaku 201 g
    24,83zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2027-05-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5