la mousse de tomate

Podravka
55
Wyśmienity smakla mousse de tomate
45la mousse de tomate
Zastosowanie: do tradycyjnej domowej zupy pomidorowej i zupy pomidorowej krem, do sosów, do dań z makaronu i ryżu, do dań mięsnych i warzywnych, a także do gołąbków, pizzy, zapiekanek i wielu innych dań.
la mousse de tomatela mousse de tomate
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-05

pojemność

cena za kilogram

8,70 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3850104073656

3850104073656

prix: 4,35 zł

acheter 12 szt. pour 4.29 zł/szt
4.35 PLN 2029-05-05 NewCondition

Pomidory 100%.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 100 kJ/24 kcal
Tłuszcz <0,5 g
tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 3,4 g
w tym cukry 3,4 g
Białko 1,3 g
Sól 0,13 g
Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

Zastosowanie: do tradycyjnej domowej zupy pomidorowej i zupy pomidorowej krem, do sosów, do dań z makaronu i ryżu, do dań mięsnych i warzywnych, a także do gołąbków, pizzy, zapiekanek i wielu innych dań.
Caractéristiques:100% pomidorów, bez dodatku soli, bez konserwantów, z chorwackich pomidorów, dojrzałe w słońcu Chorwacji, przetworzone w przeciągu 24 godzin po zbiorach
marque:Podravka
À propos de la marque:Podravka Smaki kuchni śródziemnomorskiej Spróbuj również innych produktów pomidorowych Podravka takich jak: pomidory krojone, całe bez skórki i sosy pomidorowe.
Nom du produit réglementé par la loi:Przecier pomidorowy. Produkt sterylizowany.
Conservation:Po otwarciu przechowywać w lodówce do 4 dni. Produkt przed otwarciem przechowywać w suchym miejscu.
Type d'emballage:Karton
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2016-11-29 18:06:29Wyśmienity smak



Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Dawtona Przecier Dawtona Dawtona Przecier
pomidorowy 500 g
11,28zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-06-26
la BIO IDEA La Bio Idea Sos la BIO IDEA La Bio Idea Sos
pomidorowy passata 500 g
16,78zł/kg

prix: 8,39 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-11
Podravka Podravka przecier Podravka Podravka przecier
pomidorowy 500 ml
8,70zł/l

prix: 4,35 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2028-04-23
Jamar Jamar Passata pomidorowa Jamar Jamar Passata pomidorowa
500 g
9,98zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2028-02-29
Alce Nero SOS TOMATE Passat Alce Nero SOS TOMATE Passat
200mlx3 BIO - ALCE NERO 600 g
25,60zł/kg

prix: 15,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-31
Metelliana tomates Metalli Metelliana tomates Metalli
pelées hachées 690 g
11,58zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-31
Podravka des tranches de tomates Podravka des tranches de tomates
classique 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-10-04
Podravka tomates entières sans Podravka tomates entières sans
peau 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-09-21
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5