choucroute

Rolnik
47choucroute
choucroutechoucroute
masa netto

masa netto

850 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-11

pojemność

cena za kilogram

8,53 zł / kg

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000212

5900919000212

prix: 7,25 zł

acheter 6 szt. pour 7.14 zł/szt
7.25 PLN 2028-04-11 NewCondition
kapusta kiszona, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna77 kJ
Wartość energetyczna18 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany2,2 g
w tym cukry0,6 g
Białko0,9 g
Sól1,0 g

więcej niż tradycja, bez konserwantów, jak domowe, już gotowe
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Sałatka z krojonej kiszonej kapusty białej. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 900 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Rolnik agriculteur Salade de Rolnik agriculteur Salade de
    tomates vertes 850 g 850 g
    9,76zł/kg

    prix: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-06-30
    Rolnik Rolnik Sałatka szwedzka Rolnik Rolnik Sałatka szwedzka
    850 g
    9,64zł/kg

    prix: 8,19 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-06-10
    Provitus frit chou rouge Provitus frit chou rouge
    480 g
    15,60zł/kg

    prix: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-28
    Provitus Le chou frit de Provitus Le chou frit de
    grand-mère 480 g
    15,17zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-06-30
    Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
    700 g
    14,29zł/kg

    prix: 10 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-16
    Runoland mariné bio cabage Runoland mariné bio cabage
    680 g
    14,38zł/kg

    prix: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-01
    Provitus PROVITUS jeune chou à Provitus PROVITUS jeune chou à
    l'aneth 480 g
    19,06zł/kg

    prix: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2028-02-28
    Charsznickie Pola Natury Chou Charsznickie Pola Natury Chou
    conservateurs Choucroute Charsznicka naturelle, sans 1 kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-11-30
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
    Blueberry 314ml

    prix: 11,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-02-28
    Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
    350 g
    14,26zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-20
    Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
    650 g
    14,52zł/kg

    prix: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-13
    PRIX RÉDUIT -25%
    Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
    date d'expiration 2026-11-10
    Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
    315 ml
    17,27zł/l

    prix: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
    l'huile 280 g
    40,64zł/kg

    prix: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-26
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5