tampons carrés 50

Bella Dwustronna struktura płatka umożliwia dokładną, a jednocześnie delikatną pielęgnację. Duża powierzchnia i wyjątkowa puszystość zapewnia większą chłonność i jeszcze dokładniejsze oczyszczanie. Wyrób posiada Świadectwo PZH
tampons carrés 50tampons carrés 50
masa netto

masa netto

50 szt.

data przydatności

date d'expiration:

2030-05-30

pojemność

cena za sztukę

0,15 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516400774

5900516400774

prix: 7,29 zł

7.29 PLN 2030-05-30 NewCondition
100 % bawełna bez chloru (nie zawiera wybielaczy optycznych)
Dwustronna struktura płatka umożliwia dokładną, a jednocześnie delikatną pielęgnację. Duża powierzchnia i wyjątkowa puszystość zapewnia większą chłonność i jeszcze dokładniejsze oczyszczanie. Wyrób posiada Świadectwo PZH
marque:Bella
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
olivâtre sèche, normale 50 ml
162,80zł/l

prix: 8,14 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
Ziaja beurre de cacao , améliore Ziaja beurre de cacao , améliore
sèche le tonus de la peau , la crème peau normale, 50 ml
145,60zł/l

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Ziaja Ziaja Krem naturalny Ziaja Ziaja Krem naturalny
oliwkowy 50 ml
153,20zł/l

prix: 7,66 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Krem Bosphaera Bosphaera Krem
przeciwzmarszczkowy 50 g
845,80zł/kg

prix: 42,29 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-20
Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV
50 ml
145,40zł/l

prix: 7,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-30
Bosphaera Bosphaera Olej ryżowy Bosphaera Bosphaera Olej ryżowy
50 ml
334,40zł/l

prix: 16,72 zł

PLN
1
1
Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
200 szt.

prix: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella doublures culotte doux panty Bella doublures culotte doux panty
20 szt.

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 gouttes de la serviette Bella 4 gouttes de la serviette
- Nova 10 szt.

prix: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
100 szt.

prix: 2,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-11-30
Bella 3 gouttes de sanitaire Bella 3 gouttes de sanitaire
normale 20 szt.

prix: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova tampons maxi de Bella nova tampons maxi de
sanitaires 5 gouttes 10 szt.

prix: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella classiques doublures panty Bella classiques doublures panty
panty 20 szt.

prix: 2,99 zł

PLN
1
8
Bella 2 gouttes de tampons Bella 2 gouttes de tampons
périodiques 8 szt.

prix: 4,33 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2030-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5