crème de raifort

Provitus
55
Okcrème de raifort
59crème de raifort
crème de raifortcrème de raifort
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-20

pojemność

cena za kilogram

30,47 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000887

5900580000887

prix: 5,18 zł

5.18 PLN 2027-01-20 NewCondition
Provitus crème de raifort Provitus crème de raifort
date d'expiration 2027-02-22
chrzan 46 %, woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, mleko w proszku odtłuszczone, sól, śmietanka UHT 0,3 % (mleko), stabilizatory: E415, E412, E410, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna907 kJ / 218 kcal
Tłuszcz13,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2 g
Węglowodany19,8 g
w tym cukry12,7 g
Błonnik3,4 g
Białko3 g
Sól0,925 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Provitus
Nom du produit réglementé par la loi:Chrzan śmietankowy.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcji na słoju. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • I.Monika , 2023-04-06 20:47:12Ok



Provitus avec la canneberge Provitus avec la canneberge
date d'expiration 2027-04-28
Bonduelle maïs en conserve Bonduelle maïs en conserve
170 ml
26,53zł/l

prix: 4,51 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2029-08-31
Bonduelle maïs Bonduelki d'or Bonduelle maïs Bonduelki d'or
170 g
28,41zł/kg

prix: 4,83 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Porcja na raz Bonduelle Bonduelle Porcja na raz
kukurydza 170 g
44,59zł/kg

prix: 7,58 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2029-08-31
Motyl crème de raifort Motyl crème de raifort
date d'expiration 2027-03-17
PRIX RÉDUIT -10%
Goûtez légèrement épicé Goûtez légèrement épicé
canneberge raifort 175 g
25,66zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-23
goût de raifort râpé forte goût de raifort râpé forte
date d'expiration 2026-11-25
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
grand-mère 480 g
14,56zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-31
Provitus frit chou rouge Provitus frit chou rouge
480 g
15,60zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-28
Provitus carottes et petits pois Provitus carottes et petits pois
frits 480 g
15,15zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-12-30
Provitus La carotte frites de Provitus La carotte frites de
grand-mère 480 g
15,15zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-28
Provitus Le chou frit de Provitus Le chou frit de
grand-mère 480 g
15,17zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-06-30
Provitus concombres marinés Provitus concombres marinés
latosie 640 g
16,41zł/kg

prix: 10,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Provitus Conserves de chili chaud Provitus Conserves de chili chaud
décapées 640 g
16,42zł/kg

prix: 10,51 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-08-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5