groseille doux

Halls
groseille douxgroseille doux
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-04

pojemność

cena za kilogram

67,88 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

50960767

prix: 2,24 zł

2.24 PLN 2027-11-04 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1646 kJ
387 kcal
Tłuszcz0.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.00 g
Węglowodany96.00 g
Cukry ogółem77.00 g
Białko<0.10 g
Równoważna zawartość soli0.02 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Halls
Nom du produit réglementé par la loi:Cukierki o smaku owoców leśnych.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adresse de retour:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Halls Miel doux et de citron Halls Miel doux et de citron
33 g
67,88zł/kg

prix: 2,24 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2028-02-19
Halls bonbons extra fort Halls bonbons extra fort
33 g
68,79zł/kg

prix: 2,27 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-12-14
Werthers Original bonbons Werthers Original bonbons
date d'expiration
2027-07-30
Halls bonbons à la menthe Halls bonbons à la menthe
eucalyptus

prix: 2,34 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2028-06-17
Werthers Original bonbons Werthers Original bonbons
date d'expiration 2027-09-30
Wawel château de trivia bonbons Wawel château de trivia bonbons
en chocolat 1 kg

prix: 44,89 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-02-25
Nimm2 bourré de bonbons orange et Nimm2 bourré de bonbons orange et
de citron enrichis de vitamines 90 g
55,44zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5