cotons-tiges 100sztuk

Bella
55
polecam :)cotons-tiges 100sztuk
53cotons-tiges 100sztuk
Wyrób posiada Świadectwo PZH
cotons-tiges 100sztukcotons-tiges 100sztuk
masa netto

masa netto

100 szt.

data przydatności

date d'expiration:

2030-11-30

pojemność

cena za sztukę

0,03 zł / szt.

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516400330

5900516400330

prix: 2,56 zł

2.56 PLN 2030-11-30 NewCondition
Wyrób posiada Świadectwo PZH
marque:Bella
Autres informations:
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marzena , 2015-09-13 15:42:42polecam :)



Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia
twarzy 100 g
387,00zł/kg

prix: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Krem aloes cera Ziaja Ziaja Krem aloes cera
normalna 100 ml
114,20zł/l

prix: 11,42 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-10-30
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
Łagodzący 100 ml
304,90zł/l

prix: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

prix: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

prix: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-06-02
Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
200 szt.

prix: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella doublures culotte doux panty Bella doublures culotte doux panty
20 szt.

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 gouttes de la serviette Bella 4 gouttes de la serviette
- Nova 10 szt.

prix: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella tampons carrés 50 Bella tampons carrés 50
50 szt.

prix: 7,29 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2030-05-30
Bella 3 gouttes de sanitaire Bella 3 gouttes de sanitaire
normale 20 szt.

prix: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova tampons maxi de Bella nova tampons maxi de
sanitaires 5 gouttes 10 szt.

prix: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella classiques doublures panty Bella classiques doublures panty
panty 20 szt.

prix: 2,99 zł

PLN
1
8
Bella 2 gouttes de tampons Bella 2 gouttes de tampons
périodiques 8 szt.

prix: 4,33 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2030-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5