Rire enrichi avec des vitamines , des gelées de fruits

Nimm2
54Rire enrichi avec des vitamines , des gelées de fruits
Ze względu na technologię produkcji, proporcje poszczególnych smaków mogą ulegać zmianie. Proporcje smaków w opakowaniu widoczne w okienku.
Rire enrichi avec des vitamines , des gelées de fruitsRire enrichi avec des vitamines , des gelées de fruits
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

49,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400907278

4014400907278

prix: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, sok winogronowy (5 %) z zagęszczonego soku z winogron, kwasy (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), aromaty, koncentraty (czarna marchew, spirulina), niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, wyciąg z kurkumy, witamina B₆, biotyna, witamina B₁₂, substancja glazurująca: wosk carnauba
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1414 kJ/333 kcal
Tłuszcz<0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany75,9 g
w tym cukry52,5 g
Białko6,1 g
Sól0,10 g
Zawartość witamin na 100 g
Niacyna15,6 mg
Wtamina E10,3 mg
Kwas pantotenowy7,4 mg
Witamina B₆1,5 mg
Biotyna50 μg
Witamina B₁₂2,2 μg

Mleko : Może zawierać
Ze względu na technologię produkcji, proporcje poszczególnych smaków mogą ulegać zmianie. Proporcje smaków w opakowaniu widoczne w okienku.
Caractéristiques:zawiera sok owocowy
marque:nimm2
À propos de la marque:Gwarancja: Storck oznacza jakość. Gwarantujemy tę jakość dzięki zastosowaniu składników najwyższego gatunku oraz stałej kontroli. Gdyby pomimo to mieli Państwo zastrzeżenia co do jakości produktu, prosimy o przesłanie go wraz z opakowaniem na adres dystrybutora. Państwa uwagi są dla nas bardzo cenne.
Nom du produit réglementé par la loi:Żelki owocowe wzbogacone witaminami.
Conservation:Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Nimm2 Rire fèves à la gelée Nimm2 Rire fèves à la gelée
    aigre enrichis de vitamines 100 g
    49,90zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet ours gommeux sans Bio Planet ours gommeux sans
    gélatine bio 100 g
    119,90zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-02-29
    Biominki Biominki gelée de fruits Biominki Biominki gelée de fruits
    BIO
    Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO
    sans gélatine BIO 100 g
    123,70zł/kg

    prix: 12,37 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-11-08
    Nimm2 Rire jelly beans enrichis en Nimm2 Rire jelly beans enrichis en
    vitamines Sokkia 90 g
    55,44zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2027-06-30
    Haribo Haribo Berry Dream Żelki Haribo Haribo Berry Dream Żelki
    owocowe 85 g
    54,12zł/kg

    prix: 4,60 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-09-30
    Haribo Haribo Happy-Cola Żelki Haribo Haribo Happy-Cola Żelki
    o smaku 85 g
    57,41zł/kg

    prix: 4,88 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-11-30
    Haribo Haribo Tropifrutti Żelki Haribo Haribo Tropifrutti Żelki
    owocowe 85 g
    54,12zł/kg

    prix: 4,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration
    2027-08-30
    Haribo Haribo Pico-Balla Żelki Haribo Haribo Pico-Balla Żelki
    date d'expiration
    2027-08-30
    Nimm2 bourré de bonbons orange et Nimm2 bourré de bonbons orange et
    de citron enrichis de vitamines 90 g
    55,44zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-06-30
    Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
    Żelki 90 g
    55,44zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-03-30
    Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
    kwaśne 130 g
    38,38zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration
    2027-01-30
    Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
    Żelki 130 g
    38,38zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-03-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5