sonko lumière pain de seigle

Sonko
55
5sonko lumière pain de seigle
44sonko lumière pain de seigle
- wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - bez dodatków cukrów* - jedna kromka to 23 kcal *zawiera naturalnie występujące cukrów
sonko lumière pain de seiglesonko lumière pain de seigle
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-09

pojemność

cena za kilogram

43,18 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180210505

5902180210505

prix: 7,34 zł

7.34 PLN 2027-09-09 NewCondition
Sonko sonko lumière pain de Sonko sonko lumière pain de
seigle 170 g
41,53zł/kg

prix: 7,06 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-22
60,1 % mąka żytnia, mąka pszenna, woda, 2,6 % błonnik pszenny, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2 % inulina, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1499 kJ
Wartość energetyczna354 kcal
Tłuszcz, w tym:0,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany, w tym:74,2 g
- cukry<0,5 g
Błonnik8,9 g
Białko8,7 g
Sól1,0 g

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
- wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - bez dodatków cukrów* - jedna kromka to 23 kcal *zawiera naturalnie występujące cukrów
Caractéristiques:wysoka zawartość błonnika, bez dodatku cukrów*, *zawiera naturalnie występujące cukry
marque:Sonko
À propos de la marque:Sonko - dbaj o siebie! Spróbuj również Lekkkich wafelków w czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie
Nom du produit réglementé par la loi:Pieczywo lekkie żytnie. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na wierzchu opakowania.
Type d'emballage:Pudełko
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • aleksandra , 2022-08-10 14:07:155



Sonko soluble de pain de lumière Sonko soluble de pain de lumière
date d'expiration 2027-05-17
Sonko lumière sonko 7 pain de Sonko lumière sonko 7 pain de
date d'expiration 2027-03-24
Sonko sonko lumière complet Sonko sonko lumière complet
croustillant 170 g
40,47zł/kg

prix: 6,88 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-09-01
Sonko Sonko pieczywo Lekkie Sonko Sonko pieczywo Lekkie
date d'expiration 2027-08-03
Sonko lumière pain sonko avec Sonko lumière pain sonko avec
épeautre et potiron 170 g
40,47zł/kg

prix: 6,88 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-09
Sonko lumière pain sonko de Sonko lumière pain sonko de
graines de tournesol 170 g
40,47zł/kg

prix: 6,88 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-05-15
Sonko gâteaux de riz naturelles Sonko gâteaux de riz naturelles
130 g
36,15zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
62
date d'expiration 2027-09-15
Sonko gâteaux de riz de sel de Sonko gâteaux de riz de sel de
mer 130 g
37,08zł/kg

prix: 4,82 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-25
Sonko orge Pays Sonko orge Pays
400 g
14,58zł/kg

prix: 5,83 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-03-01
Sonko riz blanc à grain long Sonko riz blanc à grain long
1 kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-02
Sonko gâteaux de riz de graines Sonko gâteaux de riz de graines
de citrouille 130 g
37,31zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-12
Sonko gruau de sarrasin grillées Sonko gruau de sarrasin grillées
4 sachets x 100g 400 g
16,13zł/kg

prix: 6,45 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5