liquide vaisselle écologique pour la bio sensible

Sodasan Płyn do zmywania naczyń sensitive dla osób o skórze wrażliwej i delikatnej 500ml. BIO Bezzapachowy, na bazie starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników roślinnych doskonale zmywa i skutecznie rozpuszcza tłuszcz bez pozostałości chemicznych i składników petrochemicznych a dzięki łagodnej kompozycji jest szczególnie delikatny dla osób z wrażliwą i delikatną skórą, skłonną do podrażnień. Nadaje się nawet dla osób z alergią na detergenty! Formuła przyjazna dla środowiska naturalnego! JESZCZE CZYSTSZA CZYSTOŚĆ z sodasan * doskonała skuteczność * składniki pochodzenia naturalnego * bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych * bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie GMO * produkcja neutralna pod względem emisji CO2 * bez mikroplastiku
liquide vaisselle écologique pour la bio sensibleliquide vaisselle écologique pour la bio sensible
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

29,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886023566

4019886023566

prix: 14,99 zł

14.99 PLN NewCondition
Płyn do zmywania naczyń sensitive dla osób o skórze wrażliwej i delikatnej 500ml. BIO Bezzapachowy, na bazie starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników roślinnych doskonale zmywa i skutecznie rozpuszcza tłuszcz bez pozostałości chemicznych i składników petrochemicznych a dzięki łagodnej kompozycji jest szczególnie delikatny dla osób z wrażliwą i delikatną skórą, skłonną do podrażnień. Nadaje się nawet dla osób z alergią na detergenty! Formuła przyjazna dla środowiska naturalnego! JESZCZE CZYSTSZA CZYSTOŚĆ z sodasan * doskonała skuteczność * składniki pochodzenia naturalnego * bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych * bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie GMO * produkcja neutralna pod względem emisji CO2 * bez mikroplastiku
Avertissement de sécurité:Przechowywać w miejscu nie-dostępnym dla dzieci. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
marque:Sodasan
Sodasan liquide vaisselle bio Sodasan liquide vaisselle bio
écologique 500 ml
29,98zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
Klar LAVE LIQUIDE ECO SENSIBLE 500 Klar LAVE LIQUIDE ECO SENSIBLE 500
ml - KLAR 500 ml
27,98zł/l

prix: 13,99 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix odkamieniacz Express Kamix Kamix odkamieniacz Express
500 ml
37,98zł/l

prix: 18,99 zł

PLN
1
2
Zielko Zielko Naczynia Płyn Zielko Zielko Naczynia Płyn
do mycia 500 ml
21,04zł/l

prix: 10,52 zł

PLN
1
4
Mill MILL Płyn do mycia naczyń Mill MILL Płyn do mycia naczyń
500 ml
15,02zł/l

prix: 7,51 zł

PLN
1
9
Sodasan écologique liquide Sodasan écologique liquide
vaisselle avec un parfum de citron bio 1 litr

prix: 22,70 zł

PLN
1
2
Ludwik vaisselle menthe liquide Ludwik vaisselle menthe liquide
Klar Klar vaisselle liquide Klar Klar vaisselle liquide
absolutly ECO 1 litr

prix: 20,27 zł

PLN
1
2
Sodasan Couleur du détergent Sodasan Couleur du détergent
liquide de lavage universel 1.5 litra
25,48zł/l

prix: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan agent de nettoyage Sodasan agent de nettoyage
du vinaigre bio respectueux de l'environnement sur ​​la base 1 litr

prix: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Lotion biologique pour le Sodasan Lotion biologique pour le
nettoyage 500 ml
33,18zł/l

prix: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan nettoyage des cabines de Sodasan nettoyage des cabines de
douche et salle de bains fluide pulvérisation 500 ml
41,24zł/l

prix: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan lavage liquide couleur Sodasan lavage liquide couleur
sensible 1.5 litra
25,71zł/l

prix: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Usine de cosmétiques bio Sodasan Usine de cosmétiques bio
savon liquide Olive Bio Sensitive 300 ml
61,43zł/l

prix: 18,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2036-11-25
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de citronnelle bio 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-10-16
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de bio amande 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5