écologique usine de savon d'huile d'olive Lavande -Olive

Sodasan Mydło roślinne do delikatnej pielęgnacji dłoni i ciała, wyprodukowane z ekologicznej oliwy z oliwek. Łagodne mydło w płynie z dodatkiem ekologicznej lawendy, zapewnia naturalną pielęgnację skóry.
écologique usine de savon d'huile d'olive Lavande -Oliveécologique usine de savon d'huile d'olive Lavande -Olive
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-29

pojemność

cena za litr

69,97 zł / l

kraj

Pays d'origine

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886079365

4019886079365

prix: 20,99 zł

20.99 PLN 2028-01-29 NewCondition
aqua, potassium sunflowerseedate*, potassium olivate*, alcohol* denat., glycerin*, potassium citrate, parfum, linalool**, limonene**, geraniol**, coumarin, 100 % wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego, *100 % składników pochodzenia rolniczego pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych, ** składniki naturalnych olejków eterycznych
Mydło roślinne do delikatnej pielęgnacji dłoni i ciała, wyprodukowane z ekologicznej oliwy z oliwek. Łagodne mydło w płynie z dodatkiem ekologicznej lawendy, zapewnia naturalną pielęgnację skóry.
Avertissement de sécurité:Zawiera Linalool. Może powodować reakcje alergiczne.
marque:Sodasan
Type d'emballage:Pompka
Pays d'origine:Niemcy
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Sodasan Usine de cosmétiques bio Sodasan Usine de cosmétiques bio
savon liquide Olive Bio Sensitive 300 ml
61,43zł/l

prix: 18,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2036-11-25
Sodasan savon de légumes Sodasan savon de légumes
un liquide avec un parfum de BIO citrus Sodasan Cosmetics biologiques avec de l'huile d'olive dans 300 ml
56,30zł/l

prix: 16,89 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-01-27
Dove l'approvisionnement en savon Dove l'approvisionnement en savon
liquide de Beauté Crème de lavage de 500 500 ml
25,98zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de citronnelle bio 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-10-16
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de bio amande 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-01
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de verveine bio 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-08-07
Sodasan écologique usine de savon Sodasan écologique usine de savon
d'huile d'olive SENSIBLE 1 litr

prix: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan usine de savon bio Sodasan usine de savon bio
bruyère 100 g
108,60zł/kg

prix: 10,86 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-23
Sodasan Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Sodasan Ekologiczne mydło
100 g
108,50zł/kg

prix: 10,85 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-16
Sodasan Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Sodasan Ekologiczne mydło
100 g
112,30zł/kg

prix: 11,23 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-26
Sodasan Sodasan Mydło Sodasan Sodasan Mydło
cytrusowo-oliwkowe 1 litr

prix: 40,72 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-20
Sodasan Sodasan Mydło Sodasan Sodasan Mydło
różano-oliwkowe 1 litr

prix: 40,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-13
Sodasan Sodasan Mydło Sodasan Sodasan Mydło
lawendowo-oliwkowe 1 litr

prix: 41,35 zł

PLN
1
1
Sodasan Couleur du détergent Sodasan Couleur du détergent
liquide de lavage universel 1.5 litra
25,48zł/l

prix: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan agent de nettoyage Sodasan agent de nettoyage
du vinaigre bio respectueux de l'environnement sur ​​la base 1 litr

prix: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Lotion biologique pour le Sodasan Lotion biologique pour le
nettoyage 500 ml
33,18zł/l

prix: 16,59 zł

PLN
1
1
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5