iv + multivegetal jus de gingembre

Fortuna
51iv + multivegetal jus de gingembre
Aby mieć dobre zdrowie trzeba dbać o nie regularnie, prowadzić zdrowy tryb życia i odżywiać się w sposób zrównoważony. Imbir wspiera procesy trawienne organizmu. Zaleca się spożywanie około 300 ml soku dziennie co odpowiada 0,5 g imbiru.
iv + multivegetal jus de gingembreiv + multivegetal jus de gingembre
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za litr

10,60 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901886014493

5901886014493

prix: 3,18 zł

acheter 6 szt. pour 3.13 zł/szt
3.18 PLN 2027-06-30 NewCondition
sok pomidorowy z zagęszczonego soku pomidorowego (60%), przeciery z: marchwi (15%), selera, cebuli (4,5%), pietruszki (2,5%), papryki (0,1%), sok z buraków ćwikłowych z zagęszczonego soku z buraków ćwikłowych (5%), sól, imbir mielony (0,17%), zioła i przyprawy
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu
Wartość energetyczna:85 kJ / 20 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,1 g
Węglowodany:3,0 g
w tym cukry:3,0 g
Białko:1,0 g
Sól:1,0 g

Seler : Zawiera
Aby mieć dobre zdrowie trzeba dbać o nie regularnie, prowadzić zdrowy tryb życia i odżywiać się w sposób zrównoważony. Imbir wspiera procesy trawienne organizmu. Zaleca się spożywanie około 300 ml soku dziennie co odpowiada 0,5 g imbiru.
Caractéristiques:wspiera trawienie, 1/5 dziennej porcji owoców i warzyw
marque:Fortuna
Nom du produit réglementé par la loi:Sok pomidorowo-warzywny z imbirem.
Conservation:Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed otwarciem.
Type d'emballage:Butelka szklana
Adresse du producteur:Fortuna Sp. z o.o. ul. Hoża 51 00-681 Warszawa
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Fortuna iv + multivegetal jus de Fortuna iv + multivegetal jus de
    ginseng 300 ml
    10,60zł/l

    prix: 3,18 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-07-30
    Fortuna 100 % jus wielowarzywny Fortuna 100 % jus wielowarzywny
    300 ml
    10,33zł/l

    prix: 3,10 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-05-30
    Bio Food bioalimentaire Bio Food bioalimentaire
    écologique jus bio de la carotte mariné 300 ml
    29,10zł/l

    prix: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Food écologique jus bio de Bio Food écologique jus bio de
    concombres marinés 300 ml
    23,93zł/l

    prix: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Food Pickle jus de betterave Bio Food Pickle jus de betterave
    300ml ALIMENTAIRE BIO -BIO 300 ml
    23,90zł/l

    prix: 7,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-09-19
    Bio Food Pickle jus de choux 300ml Bio Food Pickle jus de choux 300ml
    BIO -BIO ALIMENTAIRE 300 ml
    23,30zł/l

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-09-19
    Bio Food multivegetal jus Pickle Bio Food multivegetal jus Pickle
    300ml BIO -BIO ALIMENTAIRE 300 ml
    27,93zł/l

    prix: 8,38 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-02-19
    Fortuna Sucre de jus 100% libre Fortuna Sucre de jus 100% libre
    d'Orange 1 litr

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    87
    date d'expiration 2027-08-30
    Fortuna Du jus de tomate à 100% Fortuna Du jus de tomate à 100%
    1 litr

    prix: 5,37 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2027-07-30
    Fortuna tomate jus Tabasco Fortuna tomate jus Tabasco
    date d'expiration 2027-04-30
    Fortuna 100 % sucre de jus libre Fortuna 100 % sucre de jus libre
    Wielowarzywny 1 litr

    prix: 5,37 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-05-30
    Fortuna Sucre de jus 100% gratuit Fortuna Sucre de jus 100% gratuit
    multivitamine 1 litr

    prix: 6,24 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2027-06-30
    Fortuna jus de tomates de tomates Fortuna jus de tomates de tomates
    fraîches 300 ml
    9,97zł/l

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-08-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5