clairière pulvérisation automatique à fournir un jardin japonais

Brise
clairière pulvérisation automatique à fournir un jardin japonaisclairière pulvérisation automatique à fournir un jardin japonais
pojemność netto

pojemność netto

269 ml

pojemność

cena za litr

77,47 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204731392

5000204731392

prix: 20,84 zł

20.84 PLN NewCondition
aż do 2 miesięcy świeżości, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Avertissement de sécurité:Glade automatic spray - Relaxing Zen - automatyczny odświeżacz powietrza, zapas Zawiera: aceton. Niebezpieczeństwo Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/ pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Zawiera linalol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
marque:Glade
Préparation et utilisation:Nie kierować w stronę twarzy.
Type d'emballage:Aerozol
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Adresse de retour:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Brise clairière pulvérisation Brise clairière pulvérisation
jasmin journal automatique pour fournir du bois de santal et de 269 ml
77,47zł/l

prix: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade à Brise Stocking pour Brise Glade à Brise Stocking pour
fraîcheur assainisseur d'air automatique pure 269 ml
77,47zł/l

prix: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
agrumes 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
lys de la vallée 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
Lavande 300ml 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
jardin japonais 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise assainisseur d'air de Brise assainisseur d'air de
Bali pulvérisation de bois de santal et de jasmin 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Contribution Air Wick Air Wick Contribution Air Wick
de fleurs blanches Freshmatic Max pour assainisseur d'air de 250 ml 250 ml
70,92zł/l

prix: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise clairière pour nettoyer Brise clairière pour nettoyer
linge séché au soleil frais désodorisant aérosol avec l'odeur du 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5