assainisseur pulvérisation agrumes

Brise Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
assainisseur pulvérisation agrumesassainisseur pulvérisation agrumes
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Pays d'origine

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000290997543

4000290997543

prix: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
Caractéristiques:eliminuje nieprzyjemny zapach, odświeża, działa natychmiastowo, wysokiej jakości zapach, długotrwała świeżość, łatwiejszy w użyciu
Avertissement de sécurité:Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu.
Niebezpieczeństwo
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy.
Używać zgodnie ze sposobem użycia. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
marque:Glade by Brise
Nom du produit réglementé par la loi:Odświeżacz powietrza w aerozolu.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Rozpylić w pomieszczeniu, kierując strumień w górę. Nie rozpylać na tkaniny i żywność.
Type d'emballage:Aerozol
Pays d'origine:UE
Adresse de retour:SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0 801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej)
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
lys de la vallée 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
Lavande 300ml 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
jardin japonais 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise assainisseur d'air de Brise assainisseur d'air de
Bali pulvérisation de bois de santal et de jasmin 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise clairière pour nettoyer Brise clairière pour nettoyer
linge séché au soleil frais désodorisant aérosol avec l'odeur du 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Contribution Air Wick Air Wick Contribution Air Wick
de fleurs blanches Freshmatic Max pour assainisseur d'air de 250 ml 250 ml
70,92zł/l

prix: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise clairière pulvérisation Brise clairière pulvérisation
jasmin journal automatique pour fournir du bois de santal et de 269 ml
77,47zł/l

prix: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise clairière pulvérisation Brise clairière pulvérisation
automatique à fournir un jardin japonais 269 ml
77,47zł/l

prix: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade à Brise Stocking pour Brise Glade à Brise Stocking pour
fraîcheur assainisseur d'air automatique pure 269 ml
77,47zł/l

prix: 20,84 zł

PLN
1
4
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5