Couleur du détergent liquide de lavage universel

Sodasan Limonkowy Color Płyn do prania Przeznaczony do prania wszystkich tkanin kolorowych we wszystkich temperaturach z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Innowacyjna formuła na bazie składników roślinnych skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Kolory zachowują świeżość nawet po wielokrotnym praniu. Naturalne substancje zapachowe nadają pranym tkaninom przyjemny zapach świeżej limonki. Bardzo dobrze tolerowany przez skórę, potwierdzony dermatologicznie. Jeszcze czystsza czystość z Sodasan 100 % - doskonała skuteczność - składniki pochodzenia naturalnego - bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie - bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych - bez mikroplastiku - lokalizacja neutralna pod względem klimatycznym
Couleur du détergent liquide de lavage universelCouleur du détergent liquide de lavage universel
pojemność netto

pojemność netto

1.5 litra

pojemność

cena za litr

25,48 zł / l

kraj

Pays d'origine

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886015066

4019886015066

prix: 38,22 zł

38.22 PLN NewCondition
> 30 % woda, 5-15 % mydło roślinne* (tenzydy anionowe), tenzydy niejonowe (tenzydy cukrowe), cytryniany, <5 % soda, alkohol* (etanol), gliceryna*, tenzydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych), środki zapachowe, Cytral, Limonen, * 13 % wszystkich składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych
Limonkowy Color Płyn do prania Przeznaczony do prania wszystkich tkanin kolorowych we wszystkich temperaturach z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Innowacyjna formuła na bazie składników roślinnych skutecznie usuwa zabrudzenia i plamy. Kolory zachowują świeżość nawet po wielokrotnym praniu. Naturalne substancje zapachowe nadają pranym tkaninom przyjemny zapach świeżej limonki. Bardzo dobrze tolerowany przez skórę, potwierdzony dermatologicznie. Jeszcze czystsza czystość z Sodasan 100 % - doskonała skuteczność - składniki pochodzenia naturalnego - bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie - bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych - bez mikroplastiku - lokalizacja neutralna pod względem klimatycznym
Caractéristiques:płyn do prania dogłębna czystość, świeże kolory, ochrona koloru, testowany dermatologicznie
Avertissement de sécurité:Zawiera cytral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Ostrzeżenia: Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/mydła.
marque:Sodasan
Préparation et utilisation:Porada dotycząca prania: Aby usunąć uporczywe lub tłuste plamy, nanieść nierozcieńczony środek piorący na plamę, a następnie wyprać w zwykły sposób. W przypadku prania białego lub kolorowego wybielacz i sól odplamiająca sodasan wspomaga siłę piorącą. Porada eko: W przypadku średniej i twardej wody zmniejszyć ilość środka piorącego do ilości zalecanej dla miękkiej wody i dodać zmiękczacz sodasan odpowiednio do twardości wody. Unikaj niedopełniania pralki Stosuj najniższą zalecaną temperaturę prania
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Niemcy
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Sodasan lavage liquide couleur Sodasan lavage liquide couleur
sensible 1.5 litra
25,71zł/l

prix: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Sodasan ekologiczny płyn Sodasan Sodasan ekologiczny płyn
do prania 1.5 litra
25,69zł/l

prix: 38,53 zł

PLN
1
1
Mill Mill żel do prania Universal Mill Mill żel do prania Universal
1.5 litra
9,69zł/l

prix: 14,54 zł

PLN
1
8
Mill Mill Color Żel do prania Mill Mill Color Żel do prania
tkanin 1.5 litra
9,69zł/l

prix: 14,54 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-03-30
Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
uniwersalny 1.5 litra
13,59zł/l

prix: 20,38 zł

PLN
1
1
Calgon Calgon mesure de protection Calgon Calgon mesure de protection
pour le lavage 500g 500 g
28,48zł/kg

prix: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan Tache de savon bio Sodasan Tache de savon bio
Wirek Petit bain à remous Wirek Petit bain à remous
sans lanoline liquide de lavage de tissu noir 30 % 1 l

prix: 7,99 zł

PLN
1
11
Sodasan agent de nettoyage Sodasan agent de nettoyage
du vinaigre bio respectueux de l'environnement sur ​​la base 1 litr

prix: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Lotion biologique pour le Sodasan Lotion biologique pour le
nettoyage 500 ml
33,18zł/l

prix: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan nettoyage des cabines de Sodasan nettoyage des cabines de
douche et salle de bains fluide pulvérisation 500 ml
41,24zł/l

prix: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Usine de cosmétiques bio Sodasan Usine de cosmétiques bio
savon liquide Olive Bio Sensitive 300 ml
61,43zł/l

prix: 18,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2036-11-25
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de citronnelle bio 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-10-16
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de bio amande 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-01
Sodasan nettoyant tout usage Sodasan nettoyant tout usage
sensible 1 litr

prix: 22,12 zł

PLN
1
1
Sodasan écologique liquide Sodasan écologique liquide
vaisselle avec un parfum de citron bio 1 litr

prix: 22,70 zł

PLN
1
2
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5