barre de savon hypoallergénique naturel

Biały jeleń
54barre de savon hypoallergénique naturel
- hipoalergiczne mydło naturalne - wyprodukowano tradycyjną metodą warzenia - zawiera naturalne składniki - nie podrażnia skóry - skutecznie usuwa zabrudzenia - przyjazne dla środowiska - bez alergenów i sztucznych barwników Posiada badania dermatologiczne.
barre de savon hypoallergénique naturelbarre de savon hypoallergénique naturel
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

53,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133008230

5900133008230

prix: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate
- hipoalergiczne mydło naturalne - wyprodukowano tradycyjną metodą warzenia - zawiera naturalne składniki - nie podrażnia skóry - skutecznie usuwa zabrudzenia - przyjazne dla środowiska - bez alergenów i sztucznych barwników Posiada badania dermatologiczne.
Caractéristiques:tradycyjnie warzone, dla skóry wrażliwej
marque:Biały Jeleń
Nom du produit réglementé par la loi:Hipoalergiczne mydło naturalne
Préparation et utilisation:Możliwe różnice koloru są zjawiskiem naturalnym i wynikają ze stosowania naturalnych składników.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Adresse du producteur:„POLLENA" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. ul. Powstańców Wlkp. 16 63-500 Ostrzeszów
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
    le parfum de citronnelle bio 100 g
    111,60zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-10-16
    Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
    le parfum de bio amande 100 g
    111,60zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-09-01
    Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
    le parfum de verveine bio 100 g
    111,60zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-08-07
    Sodasan usine de savon bio Sodasan usine de savon bio
    bruyère 100 g
    108,60zł/kg

    prix: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-09-23
    Blanchisserie savon naturel Blanchisserie savon naturel
    200 g
    25,65zł/kg

    prix: 5,13 zł

    PLN
    1
    53
    date d'expiration
    2028-11-17
    Barwa La couleur du savon commun Barwa La couleur du savon commun
    200 g
    36,15zł/kg

    prix: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa Le savon de couleur gris Barwa Le savon de couleur gris
    unscented hypoallergénique 100 g
    44,30zł/kg

    prix: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Barwa Hipoalergiczne Barwa Barwa Hipoalergiczne
    tradycyjne 100 g
    44,50zł/kg

    prix: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5