Blanchisserie savon naturel

Blanchisserie savon naturelBlanchisserie savon naturel
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-17

pojemność

cena za kilogram

25,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594060452098

8594060452098

prix: 5,13 zł

5.13 PLN 2028-11-17 NewCondition

Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Tale, Sodium Chloride, Parfum, Lauric Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide.


Barwa La couleur du savon commun Barwa La couleur du savon commun
200 g
36,15zł/kg

prix: 7,23 zł

PLN
1
12
Biały jeleń barre de savon Biały jeleń barre de savon
hypoallergénique naturel 150 g
53,27zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
54
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de citronnelle bio 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-10-16
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de bio amande 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-01
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de verveine bio 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-08-07
Sodasan usine de savon bio Sodasan usine de savon bio
bruyère 100 g
108,60zł/kg

prix: 10,86 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-23
Barwa Le savon de couleur gris Barwa Le savon de couleur gris
unscented hypoallergénique 100 g
44,30zł/kg

prix: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Barwa Hipoalergiczne Barwa Barwa Hipoalergiczne
tradycyjne 100 g
44,50zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5