Wasa
32
Wasa Lekkie Żytnie - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
masa netto

masa netto

110 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

60,73 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400483100

7300400483100

prix: 6,68 zł

acheter 10 szt. pour 6.58 zł/szt
6.68 PLN 2027-09-30 NewCondition
mąka żytnia 49 %, mąka pszenna razowa 24 %, mąka pszenna, pełnoziarnista mąka żytnia 9 %, odtłuszczone mleko w proszku, cukier, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, olej słonecznikowy, zakwas żytni w proszku 0,4 %
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1523 kJ/361 kcal
Tłuszcz2,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany67 g
- w tym cukry6,0 g
Błonnik13 g
Białko11 g
Sól1,0 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok 20 kromek po 5,6 g.

Jęczmień : Zawiera
Łubin : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Wasa Lekkie Żytnie - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Caractéristiques:bogate w błonnik, 33 % pełnoziarniste, niska zawartość tłuszczu, żytnie pieczywo o lekkiej strukturze
marque:Wasa
À propos de la marque:Wasa w 100 % neutralna pod względem emisji CO₂! Jako Wasa wierzymy, że nawet drobne rzeczy, takie jak pieczywo chrupkie, mogą mieć duże znaczenie. Dlatego dokładamy ciągłych starań, aby redukować i kompensować naszą emisję CO₂ - z miłości do natury, dla nas i dla naszych dzieci. Teraz możesz cieszyć się smakiem w 100 % neutralnej pod względem emisji CO₂ marki Wasa.
Nom du produit réglementé par la loi:Produkt piekarniczy z mąki żytniej.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Pudełko
Adresse du producteur:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Wasa Wasa Pieczywo lekkie 7 ziaren Wasa Wasa Pieczywo lekkie 7 ziaren
    110 g
    60,73zł/kg

    prix: 6,68 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-09-30
    Wasa Wasa Pieczywo chrupkie lekkie Wasa Wasa Pieczywo chrupkie lekkie
    110 g
    61,45zł/kg

    prix: 6,76 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-03-31
    Wasa pain croustillant Sport tout Wasa pain croustillant Sport tout
    100 % de blé 275 g
    37,09zł/kg

    prix: 10,20 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    PRIX RÉDUIT -10%
    Wasa Pain croustillant avec une Wasa Pain croustillant avec une
    ( avec de la farine de blé ) , 275g prédominance de farine de blé entier d'origine 275 g
    33,35zł/kg

    prix: 9,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-31
    Wasa pain croustillant 100 % tout Wasa pain croustillant 100 % tout
    Delikatess grain de seigle 210 g
    36,67zł/kg

    prix: 7,70 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-04-30
    Sonko soluble de pain de lumière Sonko soluble de pain de lumière
    date d'expiration 2027-05-17
    Wasa Wasa pieczywo chrupkie Wasa Wasa pieczywo chrupkie
    230 g
    33,43zł/kg

    prix: 7,69 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-04-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5