Vera
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-04-28

pojemność

cena za kilogram

24,29 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905367066742

5905367066742

prix: 8,26 zł

8.26 PLN 2029-04-28 NewCondition
Vera Vera Oliwki czarne drylowane Vera Vera Oliwki czarne drylowane
340 g
23,15zł/kg

prix: 7,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-08
woda, oliwki czarne, sól, stabilizator: glukonian żelazawy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu po odsączeniu zalewy:
Wartość energetyczna 530 kJ / 129 kcal
Tłuszcz 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,2 g
Węglowodany <0,5 g
w tym cukry <0,5 g
Białko <0,5 g
Sól 2,5 g

Produkt może zawierać pestki lub fragmenty pestek.
marque:Vera
Nom du produit réglementé par la loi:Oliwki czarne drylowane, w zalewie. Produkt sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Hiszpania
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
340 ml
15,41zł/l

prix: 5,24 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
340 g
25,59zł/kg

prix: 8,70 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-08-31
Rolnik maïs en conserve Rolnik maïs en conserve
340 g
13,15zł/kg

prix: 4,47 zł

PLN
1
18
date d'expiration
2029-09-16
Bio Europa Bio Europe haricots Bio Europa Bio Europe haricots
verts marinés dans une BIO jar 340 g
21,32zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

prix: 9,46 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Bio Europa carottes Bio Europe Bio Europa carottes Bio Europe
marinés dans un bocal 340 g
23,50zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Hektor Hektor Buraczki tarte Hektor Hektor Buraczki tarte
obiadowe 340 g
11,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Kapusta Bio Planet Bio Planet Kapusta
Czerwona 340 g
21,82zł/kg

prix: 7,42 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5