Tesori
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

pojemność

cena za litr

108,67 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8008970050317

8008970050317

prix: 8,15 zł

8.15 PLN NewCondition
Ziaja Crème de lait de chèvre Ziaja Crème de lait de chèvre
sujette aux rides pour les mains et les ongles peau sèche , 80 ml
134,38zł/l

prix: 10,75 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-01-31
Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk
270 ml
30,52zł/l

prix: 8,24 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-09-30
Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
336,70zł/kg

prix: 33,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
321,40zł/kg

prix: 32,14 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-28
Ziaja Ziaja Krem do stóp Ziaja Ziaja Krem do stóp
z zmiękczający 60 ml
174,17zł/l

prix: 10,45 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-12-30
Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER
do stóp 100 ml
156,10zł/l

prix: 15,61 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2028-10-30
Tesori Tesori Płyn do płukania Tesori Tesori Płyn do płukania
tkanin 760 ml
20,41zł/l

prix: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Tesori Płyn do płukania Tesori Tesori Płyn do płukania
tkanin 760 ml
20,41zł/l

prix: 15,51 zł

PLN
1
6
Tesori Tesori Koncentrat Tesori Tesori Koncentrat
do płukania 760 ml
20,42zł/l

prix: 15,52 zł

PLN
1
4
Tesori Tesori Koncentrat Tesori Tesori Koncentrat
do płukania 760 ml
20,42zł/l

prix: 15,52 zł

PLN
1
6
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5