Tesori
pojemność netto

pojemność netto

760 ml

pojemność

cena za litr

20,42 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8008970055206

8008970055206

prix: 15,52 zł

15.52 PLN NewCondition
Tesori Tesori Płyn do płukania Tesori Tesori Płyn do płukania
tkanin 760 ml
20,41zł/l

prix: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Tesori Płyn do płukania Tesori Tesori Płyn do płukania
tkanin 760 ml
20,41zł/l

prix: 15,51 zł

PLN
1
6
Tesori Tesori Koncentrat Tesori Tesori Koncentrat
do płukania 760 ml
20,42zł/l

prix: 15,52 zł

PLN
1
4
Sodasan liquide de rinçage le Sodasan liquide de rinçage le
parfum de magnolia 750 ml
30,96zł/l

prix: 23,22 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-01
Vanish Disparition de rinçage Vanish Disparition de rinçage
rideaux blancs liquides 500 ml 500 ml
41,98zł/l

prix: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan Ekologiczny Płyn Sodasan Sodasan Ekologiczny Płyn
do 750 ml
23,41zł/l

prix: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Klar Płyn do płukania Klar Klar Płyn do płukania
i zmiękczania 750 ml
23,68zł/l

prix: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Silan Sensitive & Baby Płyn Silan Silan Sensitive & Baby Płyn
880 ml
17,03zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
3
Tesori Tesori Włoski krem do rąk Tesori Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

prix: 8,15 zł

PLN
1
1
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5