Une petite perle orge

Szczytno
43Une petite perle orge
Kasza jęczmienna perłowa charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi i odżywczymi. Wieloletnia tradycja i wysoka jakość wytwarzania sprawia, że stanowi ona znakomity dodatek do różnych potraw, szczególnie do zup i mięs.
Une petite perle orgeUne petite perle orge
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-26

pojemność

cena za kilogram

9,35 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827006506

5906827006506

prix: 3,74 zł

3.74 PLN 2027-09-26 NewCondition
Szczytno Une petite perle orge Szczytno Une petite perle orge
400 g
9,63zł/kg

prix: 3,85 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-01-30

100% kasza jęczmienna perłowa drobna


Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1429 kJ/338 kcal
Tłuszcz 2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 0,5 g
Błonnik 7 g
Białko 7 g
Sól 0,01 g

Jęczmień : Zawiera
Kasza jęczmienna perłowa charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi i odżywczymi. Wieloletnia tradycja i wysoka jakość wytwarzania sprawia, że stanowi ona znakomity dodatek do różnych potraw, szczególnie do zup i mięs.
marque:Szczytno Premium
Nom du produit réglementé par la loi:Kasza jęczmienna perłowa
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Zgrzewane
Adresse du producteur:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
Adresse de retour:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Cenos orge Mazurska Cenos orge Mazurska
    400 g
    8,00zł/kg

    prix: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-12-30
    Cenos orge 4 x 100 g rural Cenos orge 4 x 100 g rural
    400 g
    8,00zł/kg

    prix: 3,20 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-28
    Cenos gruaux coque orge Kujawski Cenos gruaux coque orge Kujawski
    4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    prix: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-12-30
    Sonko orge Pays Sonko orge Pays
    400 g
    14,58zł/kg

    prix: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-03-01
    Szczytno orge perle moyenne Szczytno orge perle moyenne
    400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-10-29
    Cenos Cenos Kasza perłowa Cenos Cenos Kasza perłowa
    jęczmienna 400 g
    8,00zł/kg

    prix: 3,20 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-30
    Kupiec gruaux Merchant d'orge Kupiec gruaux Merchant d'orge
    4x100g 400 g
    11,60zł/kg

    prix: 4,64 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-05-30
    Szczytno szytno instantanée des Szczytno szytno instantanée des
    flocons d'épeautre 400 g
    21,20zł/kg

    prix: 8,48 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-06-17
    Szczytno Les flocons d'avoine Szczytno Les flocons d'avoine
    instantanés szytno 400 g
    12,23zł/kg

    prix: 4,89 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-10-21
    Szczytno Flocons de sarrasin Szczytno Flocons de sarrasin
    instantanée 400 g
    19,50zł/kg

    prix: 7,80 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-10-02
    Szczytno Flocons de seigle Szczytno Flocons de seigle
    instantanée szytno 400 g
    13,15zł/kg

    prix: 5,26 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-07-03
    Szczytno Melvit-Szczytno Szczytno Melvit-Szczytno
    pełnoziarniste 400 g
    18,13zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-06-13
    Szczytno flocons Szczytno orge Szczytno flocons Szczytno orge
    instantanée 400 g
    13,43zł/kg

    prix: 5,37 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-22
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5