Sonko Owies uprawiany jest powszechnie w strefie umiarkowanej Eurazji oraz Ameryki Północnej. Szczególnie ceniony za swoje właściwości odżywcze: znaczną zawartość błonnika pokarmowego oraz minerały pochodzenia naturalnego.
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-07

pojemność

cena za kilogram

40,53 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180940501

5902180940501

prix: 6,89 zł

acheter 10 szt. pour 6.79 zł/szt
6.89 PLN 2026-12-07 NewCondition
kaszka kukurydziana, pełnoziarnista mąka żytnia, 22% mąka z płatków owsianych, woda, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2% inulina, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1509 kJ
Wartość energetyczna 357 kcal
Tłuszcz, w tym:2,0 g
kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany, w tym:70,2 g
cukry 8,4 g
Błonnik 10,8 g
Białko 9,1 g
Sól 0,78 g
Potas340 mg (17%***)
Magnez74,6 mg (20%***)
Żelazo2,4 mg (17%***)
Cynk 2,3 mg (23%***)
*** % dziennej referencyjnej wartości spożycia
Opakowanie zawiera ok. 32 porcje (ok. 32 kromki).

Jęczmień : Zawiera
Owies : Zawiera
Żyto : Zawiera
Owies uprawiany jest powszechnie w strefie umiarkowanej Eurazji oraz Ameryki Północnej. Szczególnie ceniony za swoje właściwości odżywcze: znaczną zawartość błonnika pokarmowego oraz minerały pochodzenia naturalnego.
Caractéristiques:bez dodatku cukrów*, wysoka zawartość błonnika, 3 x mniej kalorii**, niska zawartość tłuszczu, minerały pochodzenia naturalnego, 23%*** cynku, 20%*** magnezu, 17%*** żelaza, 17%*** potasu, wewnątrz 2 opakowania, * zawiera naturalnie występujące cukry, ** w porównaniu do kromki pieczywa tradycyjnego, *** % dziennej referencyjnej wartości spożycia
marque:Sonko
À propos de la marque:Sonko - dbaj o siebie! Sonko Fit&Crispy Sonko Przyjemność Bez wyrzutów sumienia :) Spróbuj również: Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie
Nom du produit réglementé par la loi:Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Pudełko
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Sonko soluble de pain de lumière Sonko soluble de pain de lumière
date d'expiration 2027-05-17
Sonko lumière pain sonko avec Sonko lumière pain sonko avec
épeautre et potiron 170 g
40,47zł/kg

prix: 6,88 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-09
Sonko sonko lumière pain de Sonko sonko lumière pain de
seigle 170 g
41,53zł/kg

prix: 7,06 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-22
Sonko lumière sonko 7 pain de Sonko lumière sonko 7 pain de
date d'expiration 2027-03-24
Sonko lumière pain sonko de Sonko lumière pain sonko de
graines de tournesol 170 g
40,47zł/kg

prix: 6,88 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-05-15
Sonko gâteaux de riz naturelles Sonko gâteaux de riz naturelles
130 g
36,15zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
62
date d'expiration 2027-09-15
Sonko gâteaux de riz de sel de Sonko gâteaux de riz de sel de
mer 130 g
37,08zł/kg

prix: 4,82 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-25
Sonko orge Pays Sonko orge Pays
400 g
14,58zł/kg

prix: 5,83 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-03-01
Sonko riz blanc à grain long Sonko riz blanc à grain long
1 kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-02
Sonko gâteaux de riz de graines Sonko gâteaux de riz de graines
de citrouille 130 g
37,31zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-12
Sonko gruau de sarrasin grillées Sonko gruau de sarrasin grillées
4 sachets x 100g 400 g
16,13zł/kg

prix: 6,45 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5