usine de savon bio bruyère

Sodasan
usine de savon bio bruyèreusine de savon bio bruyère
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-09-23

pojemność

cena za kilogram

108,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886190077

4019886190077

prix: 10,86 zł

10.86 PLN 2028-09-23 NewCondition

Palmitynian sodu *, ziaren palmowy sodu *, aqua, gliceryna *, olej z pestek elaeis guineensis ** masło, parfum, butyrispermum parkii **, chlorek sodu, karmel **, CI 77491, linalol ***, limonen ***, geraniol ***, cytronelol ***, cytral, kwas cytrynowy.


* Wykonane ze składników organicznych.
** Składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych.
***Część olejków eterycznych, zawiera linalol. Może powodować reakcje alergiczne.


Sodasan
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de citronnelle bio 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-10-16
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de bio amande 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-01
Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
le parfum de verveine bio 100 g
111,60zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-08-07
Barwa Le savon de couleur gris Barwa Le savon de couleur gris
unscented hypoallergénique 100 g
44,30zł/kg

prix: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Barwa Hipoalergiczne Barwa Barwa Hipoalergiczne
tradycyjne 100 g
44,50zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
13
Sodasan Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Sodasan Ekologiczne mydło
100 g
108,50zł/kg

prix: 10,85 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-16
Sodasan Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Sodasan Ekologiczne mydło
100 g
112,30zł/kg

prix: 11,23 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-26
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
Sodasan Usine de cosmétiques bio Sodasan Usine de cosmétiques bio
savon liquide Olive Bio Sensitive 300 ml
61,43zł/l

prix: 18,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2036-11-25
Sodasan Tache de savon bio Sodasan Tache de savon bio
Sodasan écologique usine de savon Sodasan écologique usine de savon
d'huile d'olive SENSIBLE 1 litr

prix: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan écologique usine de savon Sodasan écologique usine de savon
d'huile d'olive Lavande -Olive 300 ml
69,97zł/l

prix: 20,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-29
Sodasan savon de légumes Sodasan savon de légumes
un liquide avec un parfum de BIO citrus Sodasan Cosmetics biologiques avec de l'huile d'olive dans 300 ml
56,30zł/l

prix: 16,89 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-01-27
Sodasan Sodasan Mydło Sodasan Sodasan Mydło
cytrusowo-oliwkowe 1 litr

prix: 40,72 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-20
Sodasan Sodasan Mydło Sodasan Sodasan Mydło
różano-oliwkowe 1 litr

prix: 40,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-13
Sodasan Sodasan Mydło Sodasan Sodasan Mydło
lawendowo-oliwkowe 1 litr

prix: 41,35 zł

PLN
1
1
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5