Sante lentilles rouges

Sante Soczewica czerwona jest jedną z najstarszych roślin uprawnych. Zawiera wiele cennych składników mineralnych i witamin z grupy B. Soczewicę czerwoną polecamy jako dodatek do potraw z ryżu, zup i sałatek.
Sante lentilles rougesSante lentilles rouges
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

22,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617001115

5900617001115

prix: 7,76 zł

7.76 PLN 2028-03-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1440 kJ / 341 kcal
Tłuszcz3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany49 g
w tym cukry1,1 g
Błonnik8,9 g
Białko25 g
Sól<0,01 g
Witaminy:
Tiamina (wit. B1)1,1 mg (100 %)*
Ryboflawina (wit. B2)0,45 mg (32 %)*
Witamina B60,6 mg (43 %)*
Niacyna (wit. PP)2,4 mg (15 %)*
Kwas foliowy36 µg (18 %)*
Składniki mineralne:
Potas874 mg (44 %)*
Fosfor301 mg (43 %)*
Magnez71 mg (19 %)*
Żelazo5,8 mg (41 %)*
Cynk3,3 mg (33 %)*
Miedź0,85 mg (85 %)*
*% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych.
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Soczewica czerwona jest jedną z najstarszych roślin uprawnych. Zawiera wiele cennych składników mineralnych i witamin z grupy B. Soczewicę czerwoną polecamy jako dodatek do potraw z ryżu, zup i sałatek.
marque:Sante
Nom du produit réglementé par la loi:Soczewica czerwona.
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu.
Recettes:Kuchnia Sante Sałatka z soczewicy Składniki: 2 szklanki gotowanej Soczewicy czerwonej Sante, 1 cebula pokrojona w kostkę, 1 jabłko pokrojone w kostkę, pół szklanki majonezu zmieszanego z jogurtem naturalnym, zioła prowansalskie, ząbek czosnku, natka pietruszki lub koperek. Sposób przygotowania: Składniki dokładnie wymieszaj i przypraw do smaku. Całość udekoruj natką pietruszki lub koperkiem. Sałatka z soczewicy doskonale komponuje się z żółtym serem lub serem feta. Proponujemy podawać z pieczywem posmarowanym masłem czosnkowym.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:SANTE sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa
Adresse de retour:
Sante Sante lentilles vertes Sante Sante lentilles vertes
350 g
22,17zł/kg

prix: 7,76 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-09
Bio Planet TOURNESOL enveloppe BIO Bio Planet TOURNESOL enveloppe BIO
350 g - BIO PLANET 350 g
21,06zł/kg

prix: 7,37 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-31
Bio Planet Bio Planet Pestki Dyni Bio Planet Bio Planet Pestki Dyni
350 g
55,51zł/kg

prix: 19,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-20
Bio Planet lentilles vertes , Bio Planet lentilles vertes ,
produits de l'agriculture écologique 400 g
34,45zł/kg

prix: 13,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-09
Bio Planet produit de lentilles Bio Planet produit de lentilles
rouges de l'agriculture écologique 400 g
26,38zł/kg

prix: 10,55 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-28
Bio Planet lentilles vertes Bio Planet lentilles vertes
1 kg

prix: 29,90 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-09
Bio Planet Lentilles noires BELUGA Bio Planet Lentilles noires BELUGA
BIO 400 g - BIO PLANET 400 g
42,15zł/kg

prix: 16,86 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-30
Bio Planet lentilles rouges BIO 1 Bio Planet lentilles rouges BIO 1
kg - BIO PLANET 1 kg

prix: 21,28 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-28
Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
date d'expiration 2027-07-17
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
350g banane avec du chocolat 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-07-07
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
, fruits 350g 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-09
Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
date d'expiration 2027-06-23
Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
non raffiné 500 g
12,62zł/kg

prix: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
raffiné demerara petit 500 g
12,72zł/kg

prix: 6,36 zł

PLN
1
14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5