Sante Pieczywo chrupkie Sante to pyszne, pełne smaku, wypiekane w piecu, delikatnie chrupiące kromki. 1 kromka Pieczywa chrupkiego oliwkowego Sante zawiera tylko 19 kcal, czyli aż 3 razy mniej niż 1 kromka zwykłego chleba pszennego.. ok. 65 kcal 1 kromka zwykłego chleba pszennego 19 kcal 1 kromka pieczywa chrupkiego oliwkowego
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-17

pojemność

cena za kilogram

51,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617014054

5900617014054

prix: 7,74 zł

7.74 PLN 2027-06-17 NewCondition
mąka pszenna, otręby pszenne, oliwka 4,8% (oliwka zielona, sól), olej rzepakowy, przyprawa, sól morska, substancja spulchniająca: węglany amonu, emulgator: lecytyny (ze słonecznika), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1602 kJ / 379 kcal
Tłuszcz6,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g
Węglowodany66 g
w tym cukry 1,0 g
Błonnik6,7 g
Białko 12 g
Sól 1,1 g
Ilość porcji w opakowaniu ≈ 30 kromek

Pszenica : Zawiera
Pieczywo chrupkie Sante to pyszne, pełne smaku, wypiekane w piecu, delikatnie chrupiące kromki. 1 kromka Pieczywa chrupkiego oliwkowego Sante zawiera tylko 19 kcal, czyli aż 3 razy mniej niż 1 kromka zwykłego chleba pszennego.. ok. 65 kcal 1 kromka zwykłego chleba pszennego 19 kcal 1 kromka pieczywa chrupkiego oliwkowego
Caractéristiques:wypiekane w piecu, nie ekstrudowane, 19 kcal w jednej kromce, delikatne i chrupiące, w opakowaniu 2 wygodne paczki
marque:Sante
Nom du produit réglementé par la loi:Pieczywo chrupkie oliwkowe
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu.
Préparation et utilisation:Pieczywo Chrupkie Sante towarzyszy Ci przez cały dzień! 1. Pieczywo chrupkie na śniadanie Doskonale smakuje z serkiem i pomidorem lub posmarowane Peanut Butter Sante. 2. Pieczywo chrupkie w biurze Warto mieć Pieczywo chrupkie w biurze, gdy nie masz czasu iść na obiad i jesz lunch przed monitorem komputera. 3. Pieczywo chrupkie w drodze Pozwoli przetrwać chwile głodu, gdy wracając do domu po pracy, stoisz w korku. 4. Pieczywo chrupkie na przyjęciu Łatwo się kroi w różne kształty, które będą tworzyć idealne połączenie z pasztetami i hummusami Lovege.
Type d'emballage:Karton
Adresse du producteur:Sante A. Kowalski sp.j. ul. Jagiellońska 55 A 03-301 Warszawa
Adresse de retour:Sante A. Kowalski sp.j. ul. Jagiellońska 55 A 03-301 Warszawa
Sante Sante Pieczywo chrupkie Sante Sante Pieczywo chrupkie
razowe 150 g
48,33zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-08-24
Wasa pain croustillant Sport tout Wasa pain croustillant Sport tout
100 % de blé 275 g
37,09zł/kg

prix: 10,20 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
PRIX RÉDUIT -10%
Wasa Pain croustillant avec une Wasa Pain croustillant avec une
( avec de la farine de blé ) , 275g prédominance de farine de blé entier d'origine 275 g
33,35zł/kg

prix: 9,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-31
Wasa pain croustillant 100 % tout Wasa pain croustillant 100 % tout
Delikatess grain de seigle 210 g
36,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-04-30
Sonko soluble de pain de lumière Sonko soluble de pain de lumière
date d'expiration 2027-05-17
Sonko lumière pain sonko avec Sonko lumière pain sonko avec
épeautre et potiron 170 g
40,47zł/kg

prix: 6,88 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-09
Sonko sonko lumière pain de Sonko sonko lumière pain de
seigle 170 g
41,53zł/kg

prix: 7,06 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-22
Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
date d'expiration 2027-07-17
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
350g banane avec du chocolat 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-07-07
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
, fruits 350g 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-09
Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
date d'expiration 2027-06-23
Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
non raffiné 500 g
12,62zł/kg

prix: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
raffiné demerara petit 500 g
12,72zł/kg

prix: 6,36 zł

PLN
1
14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5