Radix
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

26,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005635

5907569005635

prix: 9,39 zł

9.39 PLN 2027-02-28 NewCondition
Składniki: słonecznik 40%, pestki dyni, siemię lniane, płatki owsiane, otręby owsiane, płatki z komosy, ekspandowana komosa, ekspandowany orkisz, ekspandowany amarantus, pomidor suszony 2%, cukinia suszona 2%, papryka suszona 2%, czarnuszka.
Wykonanie: zawartość opakowania wymieszać z 2 jajkami, 75 ml kefiru lub maślanki, pół łyżeczki soli. Całość przełożyć do foremki i piec ok. 40 min.w temp. 180
Radix Radix-Bis Chleb rustykalny Radix Radix-Bis Chleb rustykalny
350 g
26,83zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-30
Radix Radix-Bis Chleb rustykalny Radix Radix-Bis Chleb rustykalny
date d'expiration 2027-02-28
Mestemacher pain de seigle noir Mestemacher pain de seigle noir
250 g
27,44zł/kg

prix: 6,86 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-15
Mestemacher pain de seigle complet Mestemacher pain de seigle complet
en tranches 500 g
14,32zł/kg

prix: 7,16 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-03-15
Mestemacher Tout le pain de seigle Mestemacher Tout le pain de seigle
avec des graines de lin 500 g
14,60zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-04-15
Mestemacher Centre de pain de Mestemacher Centre de pain de
seigle entier de flocons d'avoine 500 g
14,34zł/kg

prix: 7,17 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-15
Mestemacher seigle complet avec Mestemacher seigle complet avec
pierre citrouille 500 g
14,82zł/kg

prix: 7,41 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-03-15
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
Demerara 500 g
14,48zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-26
Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
450 g
9,47zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-17
Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
500 g
12,00zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-25
Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
2000 1 kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5