Radix-Bis gruau d'avoine

Radix
55
OkRadix-Bis gruau d'avoine
51Radix-Bis gruau d'avoine
Radix-Bis gruau d'avoineRadix-Bis gruau d'avoine
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

9,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003396

5907569003396

prix: 3,76 zł

3.76 PLN 2027-06-30 NewCondition
Kasza owsiana.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:28:47Ok



Cenos orge Mazurska Cenos orge Mazurska
400 g
8,00zł/kg

prix: 3,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-30
Cenos orge 4 x 100 g rural Cenos orge 4 x 100 g rural
400 g
8,00zł/kg

prix: 3,20 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-28
Cenos gruau de sarrasin grillées Cenos gruau de sarrasin grillées
4 x 100 g 400 g
13,40zł/kg

prix: 5,36 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-30
Cenos gruaux coque orge Kujawski Cenos gruaux coque orge Kujawski
4x100g 400 g
8,00zł/kg

prix: 3,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-30
Sonko orge Pays Sonko orge Pays
400 g
14,58zł/kg

prix: 5,83 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-03-01
Kupiec semoule Kupiec semoule
400 g
12,78zł/kg

prix: 5,11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-03-30
Kupiec gruau de sarrasin grillées Kupiec gruau de sarrasin grillées
4 sacs 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-07-31
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
Demerara 500 g
14,48zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-26
Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
450 g
9,47zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-17
Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
500 g
12,00zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-25
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
2000 1 kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-16
Radix Radix-Bis orthographié type Radix Radix-Bis orthographié type
de farine 700 1 kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5