Provitus
51
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-31

pojemność

cena za kilogram

16,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580002126

5900580002126

prix: 10,99 zł

10.99 PLN 2028-08-31 NewCondition
ogórki 48 %, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, koper, mieszanka warzyw, przyprawy, ryboflawina - barwnik
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna196 kJ / 43 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,04 g
Węglowodany10,0 g
w tym cukry9 g
Błonnik1,1 g
Białko0,6 g
Sól1 g

Gorczyca : Zawiera
Provitus
Nom du produit réglementé par la loi:Ogórki konserwowe krojone w plastry. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii produkcji na boku wieczka. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4 °C.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149 Zakład w Zambrowie: ul. Magazynowa 4, 18-300 Zambrów
Adresse de retour:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    prix: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    prix: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    z Ogórki konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    prix: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-03-30
    Runoland mariné bio cabage Runoland mariné bio cabage
    680 g
    14,38zł/kg

    prix: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-01
    Bio Planet Bio Planet Kapusta Bio Planet Bio Planet Kapusta
    kiszona BIO 680 g
    12,63zł/kg

    prix: 8,59 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-12-30
    Provitus concombres marinés Provitus concombres marinés
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    prix: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Provitus Conserves de chili chaud Provitus Conserves de chili chaud
    décapées 640 g
    16,42zł/kg

    prix: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-08-31
    Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
    760 g
    23,53zł/kg

    prix: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-09-19
    Provitus concombres processesed Provitus concombres processesed
    cachoubes 640 g
    17,17zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Provitus processesed concombres Provitus processesed concombres
    ail 640 g
    15,94zł/kg

    prix: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-07-30
    Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
    grand-mère 480 g
    14,56zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-01-31
    Provitus crème de raifort Provitus crème de raifort
    date d'expiration 2027-01-20
    Provitus avec la canneberge Provitus avec la canneberge
    date d'expiration 2027-04-28
    Provitus frit chou rouge Provitus frit chou rouge
    480 g
    15,60zł/kg

    prix: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5