Kopernik
55
Oceniam 10 na 10
55
Szybko znikaja ,takie dobre
46
Serduszka Toruńskie wypiekamy na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. To połączenie delikatnego ciasta, mieszanki aromatycznych korzennych przypraw i dużej ilości wyrazistego, owocowego nadzienia. Pierwsze wzmianki na temat Toruńskich pojawiły się już w XIII wieku, a my jesteśmy jedynymi spadkobiercami tej unikalnej sztuki wypieku i wyjątkowej tradycji, którą chcemy się z Wami podzielić. Serduszka Toruńskie - Legendarny smak
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

57,53 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900056008447

5900056008447

prix: 8,63 zł

8.63 PLN 2027-02-28 NewCondition
mąka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier śliwkowy 3 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), skrobia modyfikowana, substancja żelująca (pektyny), aromat, substancja konserwująca (sorbinian potasu)], czekolada 20 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, barwnik (karmel), przyprawy 0,4 %, substancja spulchniająca (węglany amonu), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1522 kJ / 360 kcal
Tłuszcz6,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,8 g
Węglowodany69 g
w tym cukry43 g
Białko5,0 g
Sól0,10 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Serduszka Toruńskie wypiekamy na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. To połączenie delikatnego ciasta, mieszanki aromatycznych korzennych przypraw i dużej ilości wyrazistego, owocowego nadzienia. Pierwsze wzmianki na temat Toruńskich pojawiły się już w XIII wieku, a my jesteśmy jedynymi spadkobiercami tej unikalnej sztuki wypieku i wyjątkowej tradycji, którą chcemy się z Wami podzielić. Serduszka Toruńskie - Legendarny smak
Caractéristiques:wolne od GMO - Certyfikat Jakości
marque:Kopernik
Nom du produit réglementé par la loi:Pierniki w czekoladzie z nadzieniem o smaku śliwkowym.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2024-11-19 11:11:26Oceniam 10 na 10
  • Renata.M , 2022-08-26 15:53:17Szybko znikaja ,takie dobre



Kopernik Kopernik Katarzynki Kopernik Kopernik Katarzynki
w pierniki 56 g
73,39zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-03-30
Kopernik Kopernik Całuski Kopernik Kopernik Całuski
pierniki lukrowane 140 g
31,29zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-30
Kopernik Kopernik Wafel teatralny Kopernik Kopernik Wafel teatralny
classic 40 g
61,00zł/kg

prix: 2,44 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-07-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5