Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Jana z Kolna 36 Gdynia 81-351 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66

analgésiques supplémentaires

Panadol 500 mg + 65 mg, Paracetamolum + Coffeinum, tabletki powlekane\n\nSkład:\n1 tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze, w tym potas i sód - szczegółowe informacje w ulotce dla pacjenta.\n\nWskazania:\nLek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.
analgésiques supplémentairesanalgésiques supplémentaires
masa netto

masa netto

8 tabl.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909990153534

5909990153534

prix: 5,56

5.56 PLN NewCondition
500 mg + 65 mg, Paracetamolum + Coffeinum, tabletki powlekane
Skład:
1 tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze, w tym potas i sód - szczegółowe informacje w ulotce dla pacjenta.
Wskazania:
Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Lek zawiera paracetamol
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol.
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
marque:Panadol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Pozostałe informacje:OTC - Lek wydawany bez recepty.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Przygotowanie i stosowanie:Dawkowanie:
Podanie doustne.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat
Doustnie, w zależności od nasilenia dolegliwości, 1-2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej, niż co 4 godziny, nie stosować więcej niż 4 dawki (8 tabletek) w ciągu doby. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana.
Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpił żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres zwrotny:Podmiot odpowiedzialny:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Ibuprom analgésique et anti- Ibuprom analgésique et anti-
inflammatoire 10 szt.

prix: 6,77

PLN
1
4
Ibuprom Sprint caps 0,2 g Ibuprom Sprint caps 0,2 g
10 szt.
1,01zł/szt.

prix: 10,12

PLN
1
6
date d'expiration
2021-12-31
Nurofen , les gélules molles Nurofen , les gélules molles
ultra -inflammatoires et analgésiques drogues 10 szt.
1,01zł/szt.

prix: 10,13

PLN
1
7
date d'expiration
2020-07-31
Nurofen apap analgésique et Nurofen apap analgésique et
pelliculés antipyrétique supplémentaire , comprimés 10 szt.

prix: 7,99

PLN
1
6
date d'expiration 2021-10-31
Polopiryna s Polopiryna s
10 tabl.

prix: 4,31

PLN
1
4
date d'expiration
2020-09-30
Etopiryna les maux de tête Etopiryna les maux de tête
date d'expiration 2021-02-28
Nurofen , comprimés pelliculés Nurofen , comprimés pelliculés
analgésiques et anti-inflammatoires 10 szt.

prix: 7,25

PLN
1
2
date d'expiration
2022-04-30
koszyk z zakupami
zwiń koszyk