PROVITUS betterave, pomme Fried

Provitus
55
SuperPROVITUS betterave, pomme Fried
55
PolecamPROVITUS betterave, pomme Fried
48PROVITUS betterave, pomme Fried
PROVITUS betterave, pomme FriedPROVITUS betterave, pomme Fried
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

15,92 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580004144

5900580004144

prix: 7,64 zł

7.64 PLN 2027-08-30 NewCondition
buraki ćwikłowe 48 %, jabłko 30 %, cebula, olej rzepakowy, cukier, woda, ocet spirytusowy, sól, skrobia modyfikowana kukurydziana, pieprz mielony czarny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna417 kJ / 100 kcal
Tłuszcz4,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,35 g
Węglowodany12 g
w tym cukry10 g
Błonnik1,8 g
Białko1,0 g
Sól1,0 g

najlepsze na zimno
marque:Provitus
Nom du produit réglementé par la loi:Buraczki zasmażane z jabłkami. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4°C i spożyć w ciągu 3 dni.
Préparation et utilisation:Spożywać na zimno lub po podgrzaniu.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Adresse de retour:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Iwona Michalska , 2023-05-05 09:55:39Super
  • 2023-04-05 12:33:13Polecam



Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
grand-mère 480 g
14,56zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-31
Provitus Provitus Buraczki Provitus Provitus Buraczki
zasmażane 480 g
20,29zł/kg

prix: 9,74 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-02-20
Provitus frit chou rouge Provitus frit chou rouge
480 g
15,60zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-28
Provitus carottes et petits pois Provitus carottes et petits pois
frits 480 g
15,15zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-12-30
Provitus La carotte frites de Provitus La carotte frites de
grand-mère 480 g
15,15zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-28
Provitus Le chou frit de Provitus Le chou frit de
grand-mère 480 g
15,17zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-06-30
Provitus PROVITUS jeune chou à Provitus PROVITUS jeune chou à
l'aneth 480 g
19,06zł/kg

prix: 9,15 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-02-28
Provitus crème de raifort Provitus crème de raifort
date d'expiration 2027-01-20
Provitus avec la canneberge Provitus avec la canneberge
date d'expiration 2027-04-28
Provitus concombres marinés Provitus concombres marinés
latosie 640 g
16,41zł/kg

prix: 10,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Provitus Conserves de chili chaud Provitus Conserves de chili chaud
décapées 640 g
16,42zł/kg

prix: 10,51 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-08-31
Provitus poivrons marinés Provitus poivrons marinés
Californie 600 g
17,38zł/kg

prix: 10,43 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-10-30
Provitus mariné rouge paprika 600 Provitus mariné rouge paprika 600
g 600 g
17,38zł/kg

prix: 10,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-30
Provitus concombres processesed Provitus concombres processesed
cachoubes 640 g
17,17zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5