Novelle
51
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-07-22

pojemność

cena za kilogram

11,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900354036265

5900354036265

prix: 4,48 zł

4.48 PLN 2028-07-22 NewCondition

Mąka pełnoziarnistwa z pszenicy twardej (Triticum durum), mąka pszenna pełnoziarnistwa.Produkt może zawierać: jaja, pszenicę.


Jaja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Makaron pełnoziarnisty spaghetti.
Type d'emballage:

Torba


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    entiers de céréales spirale ( eliche ) 400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-08-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    plume de grains entiers ( penne ) 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    spaghetti de grains entiers 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-08-31
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    rubans tagliatelles entiers de céréales à grains avec 5 fentes 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2029-07-30
    Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
    ) 400 g
    14,63zł/kg

    prix: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-09-30
    Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
    Penne Rigate ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
    Gnocchi ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella Rubans prises de pâtes n Lubella Rubans prises de pâtes n
    ° 50 400 g
    16,23zł/kg

    prix: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-09-30
    Novelle Novelle Makaron Proteinowy Novelle Novelle Makaron Proteinowy
    250 g
    30,96zł/kg

    prix: 7,74 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-06
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5