Mogyi
51
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-03

pojemność

cena za kilogram

30,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5997347542711

5997347542711

prix: 4,55 zł

4.55 PLN 2027-02-03 NewCondition

ziarna słonecznika, sól (4,5%), mąka pszenna.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Florpak Écalées FLORPAK de Florpak Écalées FLORPAK de
    tournesol 150 g
    26,60zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-01-31
    Mogyi Mogyi słonecznik prażony Mogyi Mogyi słonecznik prażony
    150 g
    30,33zł/kg

    prix: 4,55 zł

    PLN
    1
    45
    date d'expiration 2027-06-01
    Bio Planet graines de citrouille, Bio Planet graines de citrouille,
    écologique vert foncé , le produit de l'agriculture 150 g
    63,80zł/kg

    prix: 9,57 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Bio Planet tomates séchées BIO Bio Planet tomates séchées BIO
    150 g - BIO PLANET 150 g
    70,07zł/kg

    prix: 10,51 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-12-31
    Bio Planet amarante élargi BIO Bio Planet amarante élargi BIO
    150 g - BIO PLANET 150 g
    64,93zł/kg

    prix: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-11-30
    Bio Planet graines de citrouille Bio Planet graines de citrouille
    Planet Organic BIO dark 150 g
    66,60zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-20
    Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
    150 g
    46,60zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-09-30
    Bio Planet Planète chanvre Bio Planet Planète chanvre
    biologique poudre de protéine BIO 150 g
    68,07zł/kg

    prix: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-12-31
    Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
    ziemne 60 g
    55,50zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration
    2027-05-21
    Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
    ziemne 60 g
    55,50zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-02-12
    Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
    ziemne 60 g
    55,50zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-06-09
    Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
    ziemne 60 g
    55,50zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-17
    Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki Mogyi Mogyi CRASSSH! orzeszki
    ziemne 60 g
    55,50zł/kg

    prix: 3,33 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-06
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5