Milka
53
Milka Bubbly Milk &White to czekoladowa rozkosz, która rozpływa się w ustach. Stworzona z napowietrzanej czekolady mlecznej i białej, wykonanej z mleka alpejskiego. To wyjątkowe połączenie bąbelkowej mlecznej i białej czekolady. Przyjemność w każdym kęsie! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
masa netto

masa netto

95 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-14

pojemność

cena za kilogram

68,11 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210369543

7622210369543

prix: 6,47 zł

acheter 15 szt. pour 6.37 zł/szt
6.47 PLN 2027-07-14 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, tłuszcz MLECZNY, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, aromat
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2238 kJ
535 kcal
Tłuszcz30.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone18.00 g
Węglowodany60.00 g
Cukry ogółem59.00 g
Błonnik1.20 g
Białko5.50 g
Równoważna zawartość soli0.27 g

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Milka Bubbly Milk &White to czekoladowa rozkosz, która rozpływa się w ustach. Stworzona z napowietrzanej czekolady mlecznej i białej, wykonanej z mleka alpejskiego. To wyjątkowe połączenie bąbelkowej mlecznej i białej czekolady. Przyjemność w każdym kęsie! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
marque:Milka
Nom du produit réglementé par la loi:Czekolada mleczna z mleka alpejskiego z napowietrzoną białą czekoladą (46 %).
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Pays d'origine:Niemcy
Adresse du producteur:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adresse de retour:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Milka Yaourt au chocolat Milka Yaourt au chocolat
    date d'expiration 2027-06-10
    Alce Nero chocolat au lait avec Alce Nero chocolat au lait avec
    des noix bio 100 g
    224,00zł/kg

    prix: 22,40 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-04-12
    Ritter Ritter Sport alpin chocolat Ritter Ritter Sport alpin chocolat
    au lait 100g 100 g
    89,90zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-04-29
    Milka Milka chocolat au lait avec Milka Milka chocolat au lait avec
    du lait alpin au milieu aéré Bubbly 90 g
    75,33zł/kg

    prix: 6,78 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-07-02
    Wedel Wedel czekolada klasyczna Wedel Wedel czekolada klasyczna
    mleczna 90 g
    75,11zł/kg

    prix: 6,76 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2027-10-23
    Wedel Wedel Czekolada mocno Wedel Wedel Czekolada mocno
    z mleczna 80 g
    97,38zł/kg

    prix: 7,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-02-16
    Wedel Wedel Czekolada mleczna Wedel Wedel Czekolada mleczna
    100 g
    78,00zł/kg

    prix: 7,80 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration
    2027-05-07
    Milka Milka Czekolada mleczna Milka Milka Czekolada mleczna
    date d'expiration 2027-06-24
    Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
    135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-28
    Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
    135 g
    42,96zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-03-27
    Milka Chocolat Fraise - Yaourt Milka Chocolat Fraise - Yaourt
    date d'expiration 2027-08-08
    Milka biscuits au chocolat et Milka biscuits au chocolat et
    raisins secs 135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-19
    Milka chocolat au lait avec un Milka chocolat au lait avec un
    remplissage laiteux au goût de framboise 100 g
    64,70zł/kg

    prix: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-01-19
    Milka caramel chocolat au lait Milka caramel chocolat au lait
    avec caramel nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-01-27
    Milka pour vous Oreo chocolat au Milka pour vous Oreo chocolat au
    morceaux de biscuits Oreo lait avec de la crème à la vanille et écrasé 100 g
    67,80zł/kg

    prix: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-02-09
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5