Milka Jeśli najbardziej cenisz delikatność mlecznej czekolady, na pewno polubisz to Alpejskie Mleczko. Pyszną piankę o smaku czekoladowym oblaliśmy naszą doskonałą mleczną czekoladą z mleka alpejskiego. Spróbuj już teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
masa netto

masa netto

330 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-24

pojemność

cena za kilogram

48,15 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Litwa

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202295584

7622202295584

prix: 15,89 zł

15.89 PLN 2026-11-24 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, odtworzone odtłuszczone MLEKO, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone MLEKO w proszku, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole), tłuszcz kakaowy, dekstroza, tłuszcz MLECZNY, serwatka w proszku (z MLEKA), białko JAJA w proszku, substancja żelująca (agar), aromaty, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (E 202), stabilizator (inwertaza)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1771 kJ
423 kcal
Tłuszcz21.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone10.00 g
Węglowodany55.00 g
Cukry ogółem44.00 g
Błonnik2.30 g
Białko3.70 g
Równoważna zawartość soli0.12 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Jeśli najbardziej cenisz delikatność mlecznej czekolady, na pewno polubisz to Alpejskie Mleczko. Pyszną piankę o smaku czekoladowym oblaliśmy naszą doskonałą mleczną czekoladą z mleka alpejskiego. Spróbuj już teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
marque:Milka
Nom du produit réglementé par la loi:Pianka o smaku czekoladowym z mleka alpejskiego oblana czekoladą mleczną (24 %) z mleka alpejskiego.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Pudełko
Pays d'origine:Litwa
Adresse du producteur:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adresse de retour:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
Pianka 330 g
52,97zł/kg

prix: 17,48 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-23
Wawel Wawel Królewskie Mleczko Wawel Wawel Królewskie Mleczko
date d'expiration 2027-01-30
Wawel Wawel Królewskie Mleczko Wawel Wawel Królewskie Mleczko
date d'expiration 2027-01-30
Wedel E. Wedel Ptasie mleczko Wedel E. Wedel Ptasie mleczko
waniliowe 340 g
57,03zł/kg

prix: 19,39 zł

PLN
1
44
date d'expiration 2027-04-20
Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
cytrynowe 340 g
57,29zł/kg

prix: 19,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-06
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
o Pianka 350 g
49,94zł/kg

prix: 17,48 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-15
Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
Pianka 350 g
52,46zł/kg

prix: 18,36 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-19
Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
o deser 105 g
60,86zł/kg

prix: 6,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-25
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
Milka Chocolat Fraise - Yaourt Milka Chocolat Fraise - Yaourt
date d'expiration 2027-08-08
Milka Yaourt au chocolat Milka Yaourt au chocolat
date d'expiration 2027-06-10
Milka biscuits au chocolat et Milka biscuits au chocolat et
raisins secs 135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-19
Milka chocolat au lait avec un Milka chocolat au lait avec un
remplissage laiteux au goût de framboise 100 g
64,70zł/kg

prix: 6,47 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-01-19
Milka caramel chocolat au lait Milka caramel chocolat au lait
avec caramel nadzienim 100 g
64,20zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-01-27
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5