Mayeri Specjalnie opracowany dla odzieży sportowej, usuwa zapachy i bakterie w naturalny sposób. Pomaga zachować świeżość ubrań po intensywnym wysiłku. Idealny dla aktywnych osób dbających o czystość i ekologię.
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

20,90 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4740060008719

4740060008719

prix: 20,90 zł

20.90 PLN NewCondition
5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfonian, fenoksyetanol, enzymy, kompozycja zapachowa.
Specjalnie opracowany dla odzieży sportowej, usuwa zapachy i bakterie w naturalny sposób. Pomaga zachować świeżość ubrań po intensywnym wysiłku. Idealny dla aktywnych osób dbających o czystość i ekologię.
Zielko Zielko Płyn do prania Zielko Zielko Płyn do prania
tkanin 1 litr

prix: 22,54 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-30
Zielko Zielko Płyn do prania Zielko Zielko Płyn do prania
tkanin 1 litr

prix: 22,54 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-06-30
Wirek Wirek Żel do prania automat Wirek Wirek Żel do prania automat
kolor 1 litr

prix: 8,67 zł

PLN
1
2
Wirek Wirek Żel do prania Wirek Wirek Żel do prania
delikatnych 1 litr

prix: 8,67 zł

PLN
1
4
Wirek Wirek Żel do prania Wirek Wirek Żel do prania
czarnych tkanin 1 litr

prix: 8,67 zł

PLN
1
4
Passion Gold Passion Gold White Passion Gold Passion Gold White
Żel do prania 1 litr

prix: 11,56 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-10-20
Passion Gold Passion Gold Black Passion Gold Passion Gold Black
Żel do prania 1 litr

prix: 11,56 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-12-09
Passion Gold Passion Gold Color Passion Gold Passion Gold Color
Żel do prania 1 litr

prix: 11,56 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-07
Mayeri Mayeri Chusteczki Mayeri Mayeri Chusteczki
do czyszczenia 28 szt.

prix: 5,38 zł

PLN
1
1
Mayeri Mayeri Płyn do mycia szyb Mayeri Mayeri Płyn do mycia szyb
Sensitive 500 ml
20,90zł/l

prix: 10,45 zł

PLN
1
3
Mayeri Mayeri AllCare Płyn Mayeri Mayeri AllCare Płyn
do mycia naczyń 500 ml
14,88zł/l

prix: 7,44 zł

PLN
1
4
Mayeri Mayeri Środek Mayeri Mayeri Środek
do czyszczenia Kuchni 750 ml
15,72zł/l

prix: 11,79 zł

PLN
1
1
Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
uniwersalny 1.5 litra
13,59zł/l

prix: 20,38 zł

PLN
1
1
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5