Luksja
53
Kremowe mydło w kostce. Zawiera rumianek i glicerynę o kojących właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.
masa netto

masa netto

90 g

pojemność

cena za kilogram

27,78 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900536348773

5900536348773

prix: 2,50 zł

2.50 PLN NewCondition
Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Talc, Parfum, Sodium Chloride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Pentylene Glycol, Fructose, Urea, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Glucose, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA, CI 77891
Kremowe mydło w kostce. Zawiera rumianek i glicerynę o kojących właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.
marque:Luksja
Préparation et utilisation:Tylko do użytku zewnętrznego.
Type d'emballage:Owijka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno, infolinia 801 801 831
Adresse de retour:Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno, infolinia 801 801 831
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    Kremowe mydło 90 g
    27,89zł/kg

    prix: 2,51 zł

    PLN
    1
    13
    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    Kremowe mydło 90 g
    27,78zł/kg

    prix: 2,50 zł

    PLN
    1
    33
    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    Kremowe mydło 90 g
    28,00zł/kg

    prix: 2,52 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration
    2029-02-28
    Biały jeleń barre de savon Biały jeleń barre de savon
    hypoallergénique naturel 150 g
    53,27zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    54
    Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
    le parfum de citronnelle bio 100 g
    111,60zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-10-16
    Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
    le parfum de bio amande 100 g
    111,60zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-09-01
    Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
    le parfum de verveine bio 100 g
    111,60zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-08-07
    Sodasan usine de savon bio Sodasan usine de savon bio
    bruyère 100 g
    108,60zł/kg

    prix: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-09-23
    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    Kremowe 500 ml
    14,44zł/l

    prix: 7,22 zł

    PLN
    1
    47
    date d'expiration 2028-10-30
    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    Kremowe 500 ml
    14,44zł/l

    prix: 7,22 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-11-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5