Lisner
56
Produkt inspirowany przepisami kuchni polskiej.
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-09

pojemność

cena za kilogram

25,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344006490

5900344006490

prix: 3,57 zł

3.57 PLN 2026-11-09 NewCondition
20,4 % ziemniaki gotowane, olej rzepakowy, 15 % marchew gotowana, 10 % pasternak gotowany, woda, 7% seler gotowany, 5 % jaja gotowane, 5 % pietruszka gotowana, 5 % ogórki konserwowe, cukier, sól, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, kurkuma, żółtko jaja, 0,1 % szczypiorek, 0,1 % natka pietruszki, pieprz, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, octany sodu, mleczan sodu), ekstrakt z marchwi, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia924 kJ/224 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,7 g
Węglowodany8,1 g
w tym cukry4,0 g
Białko1,8 g
Sól1,2 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Produkt inspirowany przepisami kuchni polskiej.
marque:Lisner
Nom du produit réglementé par la loi:Sałatka warzywna.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Préparation et utilisation:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Adresse de retour:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
    z warzywna 140 g
    25,50zł/kg

    prix: 3,57 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2026-11-07
    Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
    z warzywna 140 g
    26,21zł/kg

    prix: 3,67 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-11-01
    Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
    140 g
    26,21zł/kg

    prix: 3,67 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-11-08
    PRIX RÉDUIT -10%
    Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
    ze jajeczna 140 g
    31,43zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-12
    Lisner Lisner Sałatka z szynką Lisner Lisner Sałatka z szynką
    i jajkiem 140 g
    34,36zł/kg

    prix: 4,81 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-11-06
    Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
    gyros 140 g
    34,43zł/kg

    prix: 4,82 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-26
    Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
    pois légumes 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-12-31
    Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
    pois, maïs 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-01-31
    Lisner hareng à la crème Lisner hareng à la crème
    date d'expiration 2026-11-11
    Lisner filets de hareng à la Lisner filets de hareng à la
    moutarde 300 g
    38,07zł/kg

    prix: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-25
    Lisner Filets de harengs en Lisner Filets de harengs en
    ​​sauce à l'aneth 280 g
    40,79zł/kg

    prix: 11,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-11
    Lisner rollmops dans la marinade Lisner rollmops dans la marinade
    épicée aromatique 400 g
    36,53zł/kg

    prix: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-27
    Lisner matjasy Lisner matjasy
    date d'expiration 2026-10-31
    Lisner pâte pastella et sandwich Lisner pâte pastella et sandwich
    aux oeufs à la ciboulette 80 g
    54,75zł/kg

    prix: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-11-09
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5