Lider Klasyczne golenie to symbol męskości\n\nLider Classic to mydło do golenia w kremie stosowane od pokoleń przez mężczyzn na całym świecie.\n\nUnikalna i niezwykle skuteczna receptura kremu Lider Classic zapewnia precyzyjne golenie. Daje obfitą i gęstą pianę o właściwościach nawilżających i ochronnych. Doskonale zmiękcza zarost, nie podrażnia. Pozostawia skórę wyjątkowo gładką.\nLider Classic to ponadczasowy zapach o cytrusowych nutach.\n\nProdukt testowany dermatologicznie.
masa netto

masa netto

65 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

61,38 zł / kg

kraj

Pays d'origine

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900793001916

5900793001916

prix: 3,99 zł

3.99 PLN 2028-05-30 NewCondition
Aqua, Stearic Acid, Potassium Hydroxide, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sorbitol, Sodium Hydroxide, Parfum, Sodium Borate, Cellulose Gum, Sodium Metasilicate, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool, CI 19140, CI 42090
Klasyczne golenie to symbol męskości
Lider Classic to mydło do golenia w kremie stosowane od pokoleń przez mężczyzn na całym świecie.
Unikalna i niezwykle skuteczna receptura kremu Lider Classic zapewnia precyzyjne golenie. Daje obfitą i gęstą pianę o właściwościach nawilżających i ochronnych. Doskonale zmiękcza zarost, nie podrażnia. Pozostawia skórę wyjątkowo gładką.
Lider Classic to ponadczasowy zapach o cytrusowych nutach.
Produkt testowany dermatologicznie.
Caractéristiques:skutecznie zmiękcza zarost, męskie golenie
marque:Lider
Type d'emballage:Tuba
Pays d'origine:UE
Adresse du producteur:Miraculum S.A.
ul. Prof. M. Bobrzyńskiego 14
30-348 Kraków
Polska
Adresse de retour:Miraculum S.A.
ul. Prof. M. Bobrzyńskiego 14
30-348 Kraków
Polska
Centrum porad
0 801 888 988
Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia
65 ml
68,92zł/l

prix: 4,48 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2028-07-30
Ziaja Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Ziaja Yego żel do golenia
date d'expiration
2028-07-30
Donegal pinces obliques Donegal pinces obliques
1 szt.

prix: 8,53 zł

PLN
1
3
Polsilver Polsilver maszynki Polsilver Polsilver maszynki
do golenia 10 szt.
2,30zł/szt.

prix: 22,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
80 ml
120,13zł/l

prix: 9,61 zł

PLN
1
21
date d'expiration
2028-03-30
Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
czerwony 1 szt.

prix: 7,46 zł

PLN
1
3
Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
Comfort 1 szt.

prix: 15,84 zł

PLN
1
13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5