Velvet
54
170 mm x 125 mm* * +/- 5 % Do codziennego użytku.
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

32,60 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901478997685

5901478997685

prix: 6,52 zł

acheter 16 szt. pour 6.42 zł/szt
6.52 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Parfum, Dimethyl Phenethyl Acetate
170 mm x 125 mm* * +/- 5 % Do codziennego użytku.
marque:Velvet
À propos de la marque:Velvet Miękki jak aksamit
Autres informations:Znak towarowy zarejestrowany przez Velvet Care sp. z o.o.
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Regina papier toilette camomille 3 Regina papier toilette camomille 3
    plis blanc 8 rouleaux 8 szt.
    1,79zł/szt.

    prix: 14,29 zł

    PLN
    1
    112
    Velvet xxl blanc du papier Velvet xxl blanc du papier
    toilette 4 rouleaux 4 szt.
    1,87zł/szt.

    prix: 7,48 zł

    PLN
    1
    3
    Regina papier de toilette d'aloe Regina papier de toilette d'aloe
    vera 8 szt.
    1,79zł/szt.

    prix: 14,28 zł

    PLN
    1
    56
    Velvet toilette mouillé papier Velvet toilette mouillé papier
    camomille et aloe vera 48 szt.

    prix: 6,69 zł

    PLN
    1
    14
    Velvet papier de toilette blanc Velvet papier de toilette blanc
    doucement 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    35
    Velvet Velvet Naturalnie Velvet Velvet Naturalnie
    pielęgnujący 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    15
    Velvet Velvet hydrate papier Velvet Velvet hydrate papier
    toilette pure 42 szt.

    prix: 6,52 zł

    PLN
    1
    16
    Velvet Velvet Nawilżany papier Velvet Velvet Nawilżany papier
    toaletowy 42 szt.

    prix: 6,54 zł

    PLN
    1
    17
    Velvet blanc pur serviette de Velvet blanc pur serviette de
    papier plus long 2 plis doux comme du velours 2 szt.
    3,90zł/szt.

    prix: 7,79 zł

    PLN
    1
    36
    Velvet tissus velours Balm 6x9szt Velvet tissus velours Balm 6x9szt
    Velvet Lingettes Balm Velvet Lingettes Balm
    __gVirt_NP_NN_NNPS<__ Velvet 70 szt.

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    6
    Velvet Velours Serviettes en Velvet Velours Serviettes en
    papier Turbo 1 szt.
    17,00zł/szt.

    prix: 17 zł

    PLN
    1
    38
    Velvet Velvet Original Chusteczki Velvet Velvet Original Chusteczki
    10 szt.

    prix: 7,35 zł

    PLN
    1
    52
    Velvet Velvet ecoRoll Delikatnie Velvet Velvet ecoRoll Delikatnie
    biały 4 rol.
    3,17zł/ rol.

    prix: 12,69 zł

    PLN
    1
    4
    Velvet Velvet Excellence Premium Velvet Velvet Excellence Premium
    Comfort 9 rol.
    2,35zł/ rol.

    prix: 21,12 zł

    PLN
    1
    3
    Velvet Velvet Ultra Sensitive Velvet Velvet Ultra Sensitive
    Nawilżany 48 szt.

    prix: 6,52 zł

    PLN
    1
    19
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5