Iguana

Szukasz idealnego orzeźwienia, które dotrzyma Ci kroku przez cały dzień? Poznaj naszą nowość – bezalkoholowe piwo Low Carb stworzone z myślą o tych, którzy chcą od życia więcej, nie rezygnując z niczego.

Dlaczego je pokochasz?
-Prawdziwy piwny smak: Głęboki aromat chmielu i idealna goryczka bez grama alkoholu.
-Tylko ułamek węglowodanów: Rewolucyjna receptura obniża zawartość cukrów do absolutnego minimum.
-Lekkość bez wyrzutów sumienia: Idealny wybór na diecie keto, low-carb oraz dla osób liczących kalorie.
-Maksymalne orzeźwienie: Doskonale gasi pragnienie po treningu, w biurze lub podczas jazdy samochodem.
-Naturalny skład: Warzone tradycyjnymi metodami, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości składników.

pojemność netto

pojemność netto

475 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-26

pojemność

cena za litr

21,03 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905689600822

5905689600822

prix: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-04-26 NewCondition

woda, JĘCZMIEŃ browarny, słód JĘCZMIENNY, błonnik (1,5 %); aminokwasy z drożdży piwowarskich (0,2 %); ekstrakt z chmielu, olejek chmielowy, aromaty, kwas: kwas mlekowy; standaryzowany ekstrakt z guarany (0,01 %); chmiel.


Szukasz idealnego orzeźwienia, które dotrzyma Ci kroku przez cały dzień? Poznaj naszą nowość – bezalkoholowe piwo Low Carb stworzone z myślą o tych, którzy chcą od życia więcej, nie rezygnując z niczego.

Dlaczego je pokochasz?
-Prawdziwy piwny smak: Głęboki aromat chmielu i idealna goryczka bez grama alkoholu.
-Tylko ułamek węglowodanów: Rewolucyjna receptura obniża zawartość cukrów do absolutnego minimum.
-Lekkość bez wyrzutów sumienia: Idealny wybór na diecie keto, low-carb oraz dla osób liczących kalorie.
-Maksymalne orzeźwienie: Doskonale gasi pragnienie po treningu, w biurze lub podczas jazdy samochodem.
-Naturalny skład: Warzone tradycyjnymi metodami, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości składników.


Iguana Iguana Piwo bezalkoholowe Iguana Iguana Piwo bezalkoholowe
isotonic 475 ml
21,03zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-04-25
Lammsbrau Neumarkter BIO bière Lammsbrau Neumarkter BIO bière
non alcoolisée sans gluten 330 ml
36,33zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
Neumarkter Lammsbrau bière sans Neumarkter Lammsbrau bière sans
alcool radler bio 330 ml
28,24zł/l

prix: 9,32 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-28
Ginger People Piwo imbirowe Ginger People Piwo imbirowe
330 ml
23,70zł/l

prix: 7,82 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-17
Lammsbrau Neumarkter Lammsbrau Lammsbrau Neumarkter Lammsbrau
Piwo 500 ml
22,64zł/l

prix: 11,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5