, après 6 mois, po 6. miesiącu

Holle
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-21

pojemność

cena za kilogram

60,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104951261

7640104951261

prix: 15,22 zł

15.22 PLN 2027-11-21 NewCondition

Płatki pszenne pełnoziarniste* 82%, płatki owsiane pełnoziarniste* 7%, proszek bananowy* 6%, płatki malinowe* 3% (przecier malinowy*, mąka ryżowa*), kawałki jabłka* 2%, witamina B1.

*składniki rolnictwa ekologicznego


Holle Holle kaszka 3 ziarna Holle Holle kaszka 3 ziarna
après 6 mois 250 g
59,96zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-18
Hipp HiPP BIO Kaszka Hipp HiPP BIO Kaszka
mleczno-zbożowa après 6 mois 250 g
71,96zł/kg

prix: 17,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration
2027-08-31
Holle Holle Ekologiczna Holle Holle Ekologiczna
bezglutenowa après 6 mois 250 g
53,96zł/kg

prix: 13,49 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-16
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
après 9 mois 250 g
60,48zł/kg

prix: 15,12 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-30
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
après 9 mois 250 g
63,96zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-05
Holle Holle Kaszka owsiana Holle Holle Kaszka owsiana
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
53,64zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-12
Holle Holle Kaszka jaglana Holle Holle Kaszka jaglana
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
59,96zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-06
Holle Holle Kaszka orkiszowa Holle Holle Kaszka orkiszowa
après 4 mois 250 g
51,52zł/kg

prix: 12,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-01
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
mleczna après 6 mois 200 g
95,85zł/kg

prix: 19,17 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-08-13
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
mleczna après 6 mois 200 g
91,90zł/kg

prix: 18,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-22
Holle Holle Viande de poulet BIO Holle Holle Viande de poulet BIO
sans gluten après 4 mois 125 g
82,72zł/kg

prix: 10,34 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-05-30
Holle Holle Sucharki orkiszowe Holle Holle Sucharki orkiszowe
après 6 mois 200 g
75,85zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-11
Holle Holle Kaszka pszenna Holle Holle Kaszka pszenna
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
53,64zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-10-07
Holle Holle Kaszka ryżowa Holle Holle Kaszka ryżowa
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
59,96zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-23
Holle Holle Obiadek marchew Holle Holle Obiadek marchew
- - ziemniak après 5 mois 190 g
44,63zł/kg

prix: 8,48 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-06-01
Holle Holle Ekologiczny deserek Holle Holle Ekologiczny deserek
jabłko après 5 mois 190 g
40,84zł/kg

prix: 7,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5